Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6770
Players nickname
stella abdulhodidmoretti
Suspect ID
28427
Date of violation
Jul 7, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/r2g7V1V

zaricka_z

Player
Player
Joined
Nov 17, 2023
Messages
127
Prvo i osnovnije...molim te nemoj me vise nazivat ,,cokoladice'', ,,dusice'', ,,juko'' ili ti bilo kakav nadimak , nije mi prijatno zbog par razloga sacu ti ih navest.
1.i dalje nemam 18 godina da bi preko igrice pricao tako sa mnom koga god da pitas sa svija pricam distancirano jer sam diskretna 🙂,ne vjerujem ljudima da bi znali puno o meni ako zasluze znace u buduce.
2.trenutno dok ovo pisem tresu mi se ruke pitam i sto kad mi neko kaze da me zeli ,,tepati''umjesto,,vrijedjati''

Postovana Administracijo.Ako mislite da je mom POV isteklo vreme, to je iz tog razloga sto mi je doticni Coby Simba ne znam kako vise da ga nazovem pokusao da zapreti u prvoj zalbi gde kacim za pedofilizam je meni pukla igrica a machoro je bio sa mnom i cuo sve to lik je hteo mene da kaci za cl a meni puce igrica jer nemam dovoljno memorije ako treba poslat cu vam dokaz ali uglavnom kad je meni puklo on machoro i denza su resili problem jel se ne vole i medjusobno uspeli doc do resenija,ovo sto sad pisem sam primorana od strane svojih roditelja i samu sebe da okacim zato sto je meni kompjuter blizu moje roditelje kad igram zbog lan kabla nekad zna da se cuje bas sve kad pricam i oseti se da krecem pricati kodirano i cudno da crvenim u licu sto daje soznanja da nesto nije ok.dosta je bilo trpiti doticnog kako se nabacava zenskom rodu iskreno ne bih zelela ni jedna cura da dodje do ovakvog stanja..zelim da postavim ovu zalbu da ovo vi resite jer prevazilazi svaku meru jer sam maloletna.Nadam se da cete me razumeti i izaci u susret jer u slucaju da se ovo ovako Ne Resi mislim da cu ja doc do psihickog poremecaja a sam jako emotivna primetice se sa kilometra, moja majka kao prvo bih me kaznila da ne sedim za kompa a drugo proverit ce mi sve moguce aplikacije da nadje kome da se zali za krivicnu prijavu protiv doticnog i firme servera (grand)za dopustanje ovakve pedofilske situacije/radnje

Tu su vam dokaze za rec ,,tepam'' sta znaci sa makedonskom na engleskom,hrvatskom,bosanskom a znam da ta rec na balkanskom kad se kaze ima i drugo misljenje





 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
547
Dušice draga mala slatka, možeš manipulisati koga hoćeš, možda ti to prolazi kod drugara koji su tvojih godina, međutim ne možeš manipulisati administratore ovog servera i očekivati od njih da će donijeti odluku na osnovu tvojih laži. Ko što si lagala za Carlosa Malchinya bivšeg admina, pa ti nije pošlo za rukom.

Voice changer koji koristiš kako na discordu tako i ingame dovoljno govori o tebi.

Svaki komentar na tvoje buduće žalbe je suvišan i to je to, žali se kome hoćeš i kad hoćeš, vidi se šta je tvoj cilj, moj ban na osnovu laži ali se to neće desit jer svako ko ima više godina, i ko je objektivan, vidjet će da je ovdje riječ o čistoj manipulaciji sa tvoje strane i to je to.

Pozdravčić čokoladice mala za tebe i za ove tvoje drugare moje bombonice i čokoladice kojima manipulišeš ❤️
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
264
Dušice draga mala slatka, možeš manipulisati koga hoćeš, možda ti to prolazi kod drugara koji su tvojih godina, međutim ne možeš manipulisati administratore ovog servera i očekivati od njih da će donijeti odluku na osnovu tvojih laži. Ko što si lagala za Carlosa Malchinya bivšeg admina, pa ti nije pošlo za rukom.

Voice changer koji koristiš kako na discordu tako i ingame dovoljno govori o tebi.

Svaki komentar na tvoje buduće žalbe je suvišan i to je to, žali se kome hoćeš i kad hoćeš, vidi se šta je tvoj cilj, moj ban na osnovu laži ali se to neće desit jer svako ko ima više godina, i ko je objektivan, vidjet će da je ovdje riječ o čistoj manipulaciji sa tvoje strane i to je to.

Pozdravčić čokoladice mala za tebe i za ove tvoje drugare moje bombonice i čokoladice kojima manipulišeš ❤️

za tebe je bilo sve IC pa tako da se ne smatras kriv. a sta je sad? ti znas da je maloletna i dalje je tretiras kao IC u OOC-u.

daj prestani da je tako zoves iskreno ovo je vec previse.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,357
Odbijeno ovo je sve kroz IC i ne vidim nista sto ukazuje na bilo kakvo zlostavljanje. Sto se tice tebe, tebi je nalog ingame banovan 60 dana zbog sigurnosnih razloga jer ne zelimo da iko dolazi do nikakvih psihickih problema i isti se nece skidati do daljnjeg. Takodje ce biti razmotren i trajni ban s obzirom na prijetnje protiv samog projekta. ID-u 28427 je forum banovan privremeno zbog provociranja
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom