Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
41004
Players nickname
Faaskyyz Makedonec
Suspect ID
11522
Date of violation
Jul 8, 2024
Time of violation
16:37
Proofs
https://imgur.com/a/Ivn2IPq

Tarpe Ljabu

Player
Player
Joined
Apr 26, 2023
Messages
35
braco nije vas bilo dovoljno za rob kacis sam sebe,ne moze vas 4-5 na 4 policajca gde to ima
 
Last edited:

karlofjuri

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
136
U tom slučaju ja nikom nisam opsovao majku, da se zna nisam tebi to rekao nego kolegi koji je pristao na ti te smo se salili. Ja bi rekao da bi trebao samo dobiti mg zato sto sam pisao u ooc chat. Naravno napominjem da ako sam te uvrijedio oprosti na tome.
 

Faaskyyz Evil

Player
Player
Joined
Oct 23, 2023
Messages
57
ja i kolega smo se sprdali taj dan pa sam to ovako napiso jer imamo kao neku foru ma nebitno
al samo da nemislis da je tebi
Ti si se bato iznerviro jer smo krenuli da vas robamo. Ti si se bas iznerviro napiso si to plus si radio Fear RP nisi digo ruke kad si imo 3 puske na glavu.
 

karlofjuri

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
136
šteta što me nisi shvatio, oprosti ako sam te uvrijedi nisam imao namjeru tebi to napisat al eto ispalo je krivo i sto cu ja :(
 

karlofjuri

Player
Player
Joined
Apr 27, 2022
Messages
136
Ti si se bato iznerviro jer smo krenuli da vas robamo. Ti si se bas iznerviro napiso si to plus si radio Fear RP nisi digo ruke kad si imo 3 puske na glavu.

Ti si se bato iznerviro jer smo krenuli da vas robamo. Ti si se bas iznerviro napiso si to plus si radio Fear RP nisi digo ruke kad si imo 3 puske na glavu.
ma razumijem te za fear nego si ti meni rekao imas 5sec da usutis ali nebitno meni je samo zao sto si krivo shvatio poruku u ooc chat
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom