Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28427
Players nickname
Coby SImba
Suspect ID
60405
Date of violation
Jul 9, 2024
Time of violation
02:40
Proofs
https://youtu.be/YgPF36AkJnU

Diego Sanchez

Player
Player
Joined
Oct 25, 2022
Messages
282
Mujo je rekao da ako se uhvati neko da baguje/gura/uništava rentu da će dobit ban za to. Imate u mom povu sve detaljno gdje ID 60405 gura moje SHARING4 rente izvan green zone da bi ih zapalio, još me pita da mu pomognem da to uradi. Pov dokaz:
Izgurao je rentu izvan green zone da bi je zapalio, u međuvremenu je naišao FIB i nije smio izvadit oružje i sl. da ispuca auto da bi ga zapalio. U svakom slučaju na povu ima dovoljno dokaza za kaznu za "troll sa car sharingom" jer se vidi da su namjere igrača ID 60405 da izgura auta iz green zone i da ih zapali. Zamolio bih da ovu žalbu pregledaju senior administratori, da se konsultuju sa Mujom u vezi žalbe i da kazne adekvatno igrača za ovo što radi tako da to bude primjer drugim igračima da ne rade takve stvari. Ps. žalbu pravim umjesto druga čiji je forum account banovan.
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
2,495
Nakon Pregleda dokaza odlucio sam Odbiti vasu zalbu

Žalbu podnosi osoba koja nije povezana sa situacijom. (POV (video-dokaz) mora osobno podnijeti osoba koja je uključena u situaciju)​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom