Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Liam Borfirio

Player
Player
Joined
Jan 22, 2023
Messages
110
Informacije

1. Vaše ime u RL: Teodor
2. Vaše godine: 16 godina
3. Vremenska zona: GMT +2
4. Prosječna aktivnost na dan: 5-6sati
5. Vaš Diskord: cici_513
6. Vaše Ingame ime: Liam Milfh
7. Vaš ID: 2520

Dodatne Informacije


1. Lider za... The Families
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)

Prvi razlog: Cenim da imam dosta iskustva kako u legalnom tako i u nelegalnom svetu.U ovom gradu sam proziveo dosta toga i ucinio.U mnogim gengovima sam bio high rank, tako i u drzavnim organizcijama kao sto su: SAHP, FIB i LSPD.Dok sam u gengovima se bazirao u glavnom na The Families jer sam imao ljubav za taj geng od kada sam prvi put zaigrao GTA San Andreas.Da s vratimo na temu prvi razlog je zato sto imam iskustva u vodjenju i nacinu rada kriminalnih organizacija.

Drugi razlog:Moglo bi se reci da sam aktivan i da sam uvek tu da pomognem iako nisam u gradu.Kod mene ne bih bilo toksicnosti i ne bih gledao koliko ko ima godina u glavi jer to nije toliko bitno koliko je da li covek zna pravila ovog naseg servera.

Treci razlog: Urednost, definitivno se moze primetiti neurednost kriminalnih organizacija kako na bubici tako i u gradu.Prvo sta bih uradio povodom toga je da mi ljudi salju slike na odredjene kanale kada idu na eventove poput Tajne Radnje, Podmornice, Podmorske Bitke, Dousnika,... Takodje cu kontrolisati njihovu aktivnost tako sot mi svi koji idu na pljacku i talacke napisu plus ili kazu na radiju.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Prvi savet
: Prvi savet je to da se uvede tesko ispitivnje kako ne bih pravili greske i kako moja organizacija ne bih krsila pravila i kako se ne bih cela organizacija ugasila. Za spektar ispitivanja ce biti nadredjen Regrut Team.

Drugi savet: Drugi savet bih bio uvodjenje sistema opomena, taj sistem bih funkcionisao tako sto bih svaki put kad neko prekrsi pravilo ili ne ode na event ili za Grafit Tim ne radi grafite dao opomenu, a jedna opomena ne znaci nista previse vec da te logicno opomene, dok druga bi bila rank down , a treca opomena kick iz organizacije.

Treci savet: Treci savet zapravo koriscenje Grafiti Teama, pitate se sta mislim? Pa iz svog iskustva Grafit Team nikad nije radio zasta je bio namenjen, ali kad bih ja preuzeo org Grafit Tim bih radio samo grafite i isao na evente, a ako bih primetio da nasih grafita nema po Ghettu da bih svima po opomenu, razlog ne rade svoj posao.

Četvrti savet: Blacklista bih se davala svakome ko bude napustao org bez znanja viseg ranka ili bez mog znanja ili drugi razlog za koji bih davao Blacklistu je taj ako manji rank krene da vredja visi.Treci razlog bih bio za napustanje organizacije bez validnog razloga.

Peti savet: Savet aktivnosti, to bih bilo pravilo da kada tokom dana ima dovoljno ljudi da se mora odraditi bar jedna pljacka dnevno ili za talacke bar jednom u dva dana posto je potrebno vise ljudi i bolji plan i trazenje bolje lokacije.Ako se ne bih to ispostovalo onda bih davao i opomenama Vodji Akcija.Takodje odnosi se i na dogadjaje, isto tako ako se ne bih islo na Podmorske i vecinu Tajnih davao bi opomenu Vodji Dogadja.

Šesti savet: Savet protiv svadje ili neposovanja izmedju clanova organizacije.Obe strane svadja bih kickovao ako se ne bih resilo jer nebih trpeo nepostovanje u organizacije.

Rankovi:

-Suspended-
-Young Fam-
-Gangster Junior-
-Gangster-
-Grafit Team-
-Grafit Team Leader-
-HQ Commander-
-Turfer-
-Turfer Team Leader-
-Joyz Leader-
-O.G.-
-Right Hand-
-Leader-




R8ad7Xr.png


Srecno svim ostalim kandidatima.

Hvala administraciji na citanju moje aplikacije za lidera!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom