Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Mrnjao Mrnjalic
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 7, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/gallery/vredajnje-projekta-1kakRyM

King Salko

Player
Player
Joined
Jan 28, 2023
Messages
14
Postovana administracijo,

Ja se stvarno puno izvinjavam zbog mog naglog ispada nisam mislio vredjati projekat, u tom trenutku se desila neka ne zeljena stvar (u RL)
pri tom isto tako u IG jedan policajac me je iznervirao jel je prekrsio malo vise pravila, a ja nisam bio kriv.Nakon sto se desilo ovo IRL i IG malo sam izaso iz kontrole i onda je doslo do ovoga nije mi bilo to sustina da napisem nego u trenutku besa sam napiso to i kajem se.
Hvala vam na pregledu ovog komentara nadam se da cete me razumeti. U tom trenutku besa svi radimo stvari koje ne zelimo i ne mislimo.
 

Mrle10

Player
Player
Joined
Mar 10, 2024
Messages
15
citiram "Jebem ti server sve ti jebem"
Da li si ti decko normalan.Kacis lika a nije te ni opsovao , a ni uradio nesto lose (to je bolesno to jest ti si bolestan).Ni psihijatrijska bolnica Laza Lazarevic ta ne bi primila kad vidi tvoj poremecaj.Stavi sebe na njegovo mesto i razmisli malo kako bi tebi bilo da te neki debil kaci sto si opsovao server i to u izlivu besa.Samo jedno ima da kazem leci se druze.
PRAVDA SA KING SALKA
 

James Toshiba

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
16
Da li si ti decko normalan.Kacis lika a nije te ni opsovao , a ni uradio nesto lose (to je bolesno to jest ti si bolestan).Ni psihijatrijska bolnica Laza Lazarevic ta ne bi primila kad vidi tvoj poremecaj.Stavi sebe na njegovo mesto i razmisli malo kako bi tebi bilo da te neki debil kaci sto si opsovao server i to u izlivu besa.Samo jedno ima da kazem leci se druze.
PRAVDA SA KING SALKA
Meni se nikad ne bi desilo da opsujem server u izlivu besa zato jer znam da taj isti bes iskontrolisem, to sto on ne zna da se kontrolise to je njegov problem. Pozdrav.
 

Tony Luxury

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
248
Koja si ti đumara, 99% ne znas ko je ni sto je i ti ga ides kaciti pametnjakovicu. Nemoj se cuditi kad te ljudi budu izbjegavali u grandu.
 

Mrle10

Player
Player
Joined
Mar 10, 2024
Messages
15
Meni se nikad ne bi desilo da opsujem server u izlivu besa zato jer znam da taj isti bes iskontrolisem, to sto on ne zna da se kontrolise to je njegov problem. Pozdrav.
I sad si ti nesto mnogo opasan.Idalje je bolesno sto ga kacis za ovo.Leci se brate.
 

vlade

Player
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
369
Kolko si jadan ovo da kacis aj da ti nes uradio tebi pa da kacis al zbog ovog da kacis ono bas si jadan
isk koliko mu je dosadno da nema zivot da kaci ljude ja sam kacio preko 200 ljudi i dosadilo mi i vise i nekacim ljude mozda okacim nekog al jednom mesecno kacim zalbu brate na nekog smorilo me da kacim nezanima mene dal ce mi neko opsovat majku ili tatu ili bilo sta meni je vazno samo da uzivam u igri
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom