Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
58192
Players nickname
Igor ElChapo
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 12, 2024
Time of violation
5:22
Proofs
https://streamable.com/5zzjjz

W1ck3D

Player
Player
Joined
Apr 27, 2024
Messages
78
Sve u POVu se vidi! Odvratno! Sta vise da kazem!! Unistavanje roll play odvratno!!!!!!!!!!! Nije vise POV od 20 sek, niti vise nesto sto se treba odbit!!!!! Aj da vidimo sad!
 

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,091
Pa na radiju su 10 puta zvali pojacanje, da te 30 puta mole da daš i ti im odbijaš da daš, i kad te vezao zbog nepoštivanja naredbi sluzbenog lica da pokažeš pasoš, ti kao pocneš da snimaš i praviš se naivan.

Uhapšen si zbog nepoštivanja naredbi službenog lica i to je kraj price
 

W1ck3D

Player
Player
Joined
Apr 27, 2024
Messages
78
Pa na radiju su 10 puta zvali pojacanje, da te 30 puta mole da daš i ti im odbijaš da daš, i kad te vezao zbog nepoštivanja naredbi sluzbenog lica da pokažeš pasoš, ti kao pocneš da snimaš i praviš se naivan.

Uhapšen si zbog nepoštivanja naredbi službenog lica i to je kraj price
10 puta zvali pojacanje od silnog denze sto veze 4 od jenom " nosi lisice u torbi da se mogu vezat 4+" i kaze ja sam ovdje bog " to je rekao prije nemam pov za to" " al imam svjedoke" za mene koji nema nista kod sebe eee moj dobri, trazim pov od tih sto su te zvali 10 puta a me molili, od tebe ne trazim jer sve se vidi na mom povu ti i tvoje ku....
 
Last edited:

RobinS

Player
Player
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Pa na radiju su 10 puta zvali pojacanje, da te 30 puta mole da daš i ti im odbijaš da daš, i kad te vezao zbog nepoštivanja naredbi sluzbenog lica da pokažeš pasoš, ti kao pocneš da snimaš i praviš se naivan.

Uhapšen si zbog nepoštivanja naredbi službenog lica i to je kraj price
Iskreno cjela ova situacija je bezveze, znaci svaki 2 igrac je policajac. Toliko se ljudi krije iza znacke koristite svoj polozaj i maltretirate obicne igrace.... najbolje bit policajac onda mozes se vozit koliko i radit sta hoces i kako hoces u gradu znaci pravila za policiju ne vrjede. Da snimam cjelii dan igru i da kacim onda server ne bi imao nikako igrace...traze se usluge od drugih na foru ja znam ovog ja znam onog...jednostavno pravila igre ne vrijede za sve. Jedino se mogu zahvalit divnim Adminima na serveru koji uljepsavaju igru svojim prisustvom i njihovom velikom dozom zrelosti i stanjem za procjenu situacije
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
292
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Nema nepravilnosti
    Dobili ste informaciju da vam mikrofon ne radi in-game ( iznad mini mape )​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom