Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
23803
Players nickname
Elmir FlinkenHand
Suspect ID
32468
Date of violation
Jul 12, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/pzMA0o5_Pis

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
264
Smrdlo niko te nista nije pitao , idi odmaraj banovan si decko...
ajde spijunu cuti tamo i kempaj za 25k na RP fabriku. kako si rekao ono pre sto smo te izbacili kao kera iz discorda jer smo primjetili da si spijun i kad si poceo da places kod Damekta i Faskiza.

" usao sam u Akatsuki samo da uzmem svoje pare sto su mi bili duzni.. opet sam livao nemogu da ih cujem
kako se deru na eventima kao bolesnici"

"LAZ" se rodio posle tebe :D
 

Santo Capra

Player
Player
Joined
May 13, 2024
Messages
30
ajde spijunu cuti tamo i kempaj za 25k na RP fabriku. kako si rekao ono pre sto smo te izbacili kao kera iz discorda jer smo primjetili da si spijun i kad si poceo da places kod Damekta i Faskiza.

" usao sam u Akatsuki samo da uzmem svoje pare sto su mi bili duzni.. opet sam livao nemogu da ih cujem
kako se deru na eventima kao bolesnici"

"LAZ" se rodio posle tebe :D
Zato si sada banovan , radim ga profi decko ;)
 

LaciGOD

Player
Player
Joined
Feb 21, 2022
Messages
43
ajde spijunu cuti tamo i kempaj za 25k na RP fabriku. kako si rekao ono pre sto smo te izbacili kao kera iz discorda jer smo primjetili da si spijun i kad si poceo da places kod Damekta i Faskiza.

" usao sam u Akatsuki samo da uzmem svoje pare sto su mi bili duzni.. opet sam livao nemogu da ih cujem
kako se deru na eventima kao bolesnici"

"LAZ" se rodio posle tebe :D
Što je pisac htio reći?
 

LaciGOD

Player
Player
Joined
Feb 21, 2022
Messages
43
Elmire ja sam mislio da smo si dobri još od Thievesa, a ti ovako. Sad vidim kakav si čovek. Samo nek ti je sa srećom dalje, ovu žalbu što si stavio imaš dokaz i od samog lika koji me tražio POV. Svakako lažeš čim zineš.
 

elmirツ

flinkenHand
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
83
Elmire ja sam mislio da smo si dobri još od Thievesa, a ti ovako. Sad vidim kakav si čovek. Samo nek ti je sa srećom dalje, ovu žalbu što si stavio imaš dokaz i od samog lika koji me tražio POV. Svakako lažeš čim zineš.
Dobar sam ja sa svima vama iskreno mi je krivo sto sam vas par banovo pronace se ali mora ovako kad vas lider i njegovo desno uho klempatron nece drugacije mora ovako.Htio je da se kacimo nije htio mirinim putem i dobit ce ovako.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
264
Elmire ja sam mislio da smo si dobri još od Thievesa, a ti ovako. Sad vidim kakav si čovek. Samo nek ti je sa srećom dalje, ovu žalbu što si stavio imaš dokaz i od samog lika koji me tražio POV. Svakako lažeš čim zineš.
ey Noname ako ne pali ova zalba ne zaboravi da imam cjeli snimak vaseg Pacova gde mi priznaje.
 

Pele.

Player
Player
Joined
Jun 26, 2024
Messages
1
sta njake ovaj salje papitov ilegalan reduks video iz 2022 pricas da laci i ognjen imaju cit decko sta pricas ti,reportas dudzija koji nije u akatsukiju uopste
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom