Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
54902
Players nickname
Stefan Escobarr
Suspect ID
57433
Date of violation
Jul 12, 2024
Time of violation
13:13
Proofs
https://youtu.be/R6iebMPT-1w

Stefan Escobarr

Player
Player
Joined
Jan 26, 2024
Messages
22
E ovako stoje stvari,zaustavio me je policajac ID 57433 na parkingu i onda je trazio da mu dam pasos ja sam mu dao i skinuo masku nakon toga me je terao da izvadim drugi auto jer je on video navodno da sam ja ubacio nesto u gepek sto nije dozvoljeno,sto naravno nije istina, i onda sam stvorio drugi auto seo u njega i otiso jer smatram da je zavrsio svoj poso,nakon toga mi stize prva kazna 10k,pa druga kazna 20k pa treca 35k.,i tako sve je islo do 165k placenih kazni,i nakon toga stavi mi jos 5 zvezdica,mislim da ovo stvarno nije fer..
 

Petar96

Beginner
Leader of unofficial org
Joined
Oct 6, 2022
Messages
4
Clanovima iz moje familije zbog ne dozvoljenog oruzija pisao kaznu po pola miliona : ID 57433 i ID 60267 tako da molim administraciju da malo obrate paznju na njih dvojicu.
 

Maed Strogonja

🔥Ljubomorne duše mogu da ga puše 🔥
Player
Joined
Apr 1, 2022
Messages
280
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o situaciji o kojoj pričate, od početka te do kraja​
  • Čeka se odgovor ID-a 54902. Ima 6 sati da odgovori.​
 

Stefan Escobarr

Player
Player
Joined
Jan 26, 2024
Messages
22
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.​
  • Molimo priložite dokaze o situaciji o kojoj pričate, od početka te do kraja​
  • Čeka se odgovor ID-a 54902. Ima 6 sati da odgovori.​
Nisam usnimio to,jer nisam stigao,ali tako je kako je vidis da i ovaj igrac sto je napisao da se i on zali na njega,nije u redu da mi pise kazne 165k i 5 zvezdica,reaguj brate.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom