Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
59307
Players nickname
David Gogingic
Suspect ID
45392
Date of violation
Jul 12, 2024
Time of violation
19:07
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=B-BnrVxlotA

Donald Antic

CZV 1312
Player
Joined
Jul 11, 2024
Messages
14
Zaustavio nas je policajac i hteli smo da ga uzmemo kao taoca uperio sam mu pusku na glavu i rekao mu da digne ruke, on nije poslusao (uradio je FRP i RPS) i onda je krenuo da vadi oruzije i ja sam krenuo da ga pucam zato sto me nije poslusao (mislim da je to dovoljan rp razlog i da nisam morao da odbrojavam ovog puta) i on posto je imao pancir a ja nisam ubio me je i posle toga odveo u zatvor na 60 meseci..
evo ga POV:
 

Sijan

Kad upalim tr*ggera svi beze
Player
Joined
Dec 21, 2023
Messages
127
Zaustavio nas je policajac i hteli smo da ga uzmemo kao taoca uperio sam mu pusku na glavu i rekao mu da digne ruke, on nije poslusao (uradio je FRP i RPS) i onda je krenuo da vadi oruzije i ja sam krenuo da ga pucam zato sto me nije poslusao (mislim da je to dovoljan rp razlog i da nisam morao da odbrojavam ovog puta) i on posto je imao pancir a ja nisam ubio me je i posle toga odveo u zatvor na 60 meseci..
evo ga POV:
Postupio sam po pravilima RP-A. To što vi ne znate pravila grada to nije moj problem. Ugodan ostatak dana želim!
 

Donald Antic

CZV 1312
Player
Joined
Jul 11, 2024
Messages
14
Postupio sam po pravilima RP-A. To što vi ne znate pravila grada to nije moj problem. Ugodan ostatak dana želim!
pravila rp glase :
[RPS] RolePlaySuperman: Ponasanje igraca kao da je nedodirljiv; da mu niko nista ne moze.
sto znaci da kada ti neko uperi pusku/pistolj na glavu ti moras da ga slusas iako si ti policajac ili sta god da si, jedino kada bi mozda smeo ovako da postupis je kada si u opasnoj zoni ali ni tada ne bi trebalo..
[FearRP] Fear RolePlay: Strah za vlastiti zivot.
sto znaci da se moras plasiti za svoj zivot a ti se nisi plasio za svoj nego si izvadio pusku i ubio me iako sam ja drzao pusku na tebi
[FailRP] Fail RolePlay: Kada pogresite u RolePlay-u na bilo koji nacin.
sto znaci da si ti pogresio u RolePlay-u tako sto se nisi bojao za svoj zivot...

Takodje nemoj ti da pricas da ja ne znam pravila dok ne naucis razliku izmedju pravila RP-A i pravila grada jer u ovoj poruci koju si poslao vidim da nemas pojma sta su koja pravila... Neugodan ostatak dana zelim!
 

Sijan

Kad upalim tr*ggera svi beze
Player
Joined
Dec 21, 2023
Messages
127
pravila rp glase :
[RPS] RolePlaySuperman: Ponasanje igraca kao da je nedodirljiv; da mu niko nista ne moze.
sto znaci da kada ti neko uperi pusku/pistolj na glavu ti moras da ga slusas iako si ti policajac ili sta god da si, jedino kada bi mozda smeo ovako da postupis je kada si u opasnoj zoni ali ni tada ne bi trebalo..
[FearRP] Fear RolePlay: Strah za vlastiti zivot.
sto znaci da se moras plasiti za svoj zivot a ti se nisi plasio za svoj nego si izvadio pusku i ubio me iako sam ja drzao pusku na tebi
[FailRP] Fail RolePlay: Kada pogresite u RolePlay-u na bilo koji nacin.
sto znaci da si ti pogresio u RolePlay-u tako sto se nisi bojao za svoj zivot...

Takodje nemoj ti da pricas da ja ne znam pravila dok ne naucis razliku izmedju pravila RP-A i pravila grada jer u ovoj poruci koju si poslao vidim da nemas pojma sta su koja pravila... Neugodan ostatak dana zelim!
Šlušaj me sada dobro ti izgleda nisi upućen ko je Sijan. On je pucao na mene kao policajac imam pravo uzvratiti paljbu, zato što je samo on pucao.

 

Sijan

Kad upalim tr*ggera svi beze
Player
Joined
Dec 21, 2023
Messages
127
pravila rp glase :
[RPS] RolePlaySuperman: Ponasanje igraca kao da je nedodirljiv; da mu niko nista ne moze.
sto znaci da kada ti neko uperi pusku/pistolj na glavu ti moras da ga slusas iako si ti policajac ili sta god da si, jedino kada bi mozda smeo ovako da postupis je kada si u opasnoj zoni ali ni tada ne bi trebalo..
[FearRP] Fear RolePlay: Strah za vlastiti zivot.
sto znaci da se moras plasiti za svoj zivot a ti se nisi plasio za svoj nego si izvadio pusku i ubio me iako sam ja drzao pusku na tebi
[FailRP] Fail RolePlay: Kada pogresite u RolePlay-u na bilo koji nacin.
sto znaci da si ti pogresio u RolePlay-u tako sto se nisi bojao za svoj zivot...

Takodje nemoj ti da pricas da ja ne znam pravila dok ne naucis razliku izmedju pravila RP-A i pravila grada jer u ovoj poruci koju si poslao vidim da nemas pojma sta su koja pravila... Neugodan ostatak dana zelim!
Takodje u koliko je pucano u mene ja ne moram brojati licu
 

Sijan

Kad upalim tr*ggera svi beze
Player
Joined
Dec 21, 2023
Messages
127
Zaustavio nas je policajac i hteli smo da ga uzmemo kao taoca uperio sam mu pusku na glavu i rekao mu da digne ruke, on nije poslusao (uradio je FRP i RPS) i onda je krenuo da vadi oruzije i ja sam krenuo da ga pucam zato sto me nije poslusao (mislim da je to dovoljan rp razlog i da nisam morao da odbrojavam ovog puta) i on posto je imao pancir a ja nisam ubio me je i posle toga odveo u zatvor na 60 meseci..
evo ga POV:
A i plus ti si se ovse selfreportovao, ja necu dobiti nista a ti ces dobiti kaznu za gp 6.15 srecno baki
 

Donald Antic

CZV 1312
Player
Joined
Jul 11, 2024
Messages
14
Šlušaj me sada dobro ti izgleda nisi upućen ko je Sijan. On je pucao na mene kao policajac imam pravo uzvratiti paljbu, zato što je samo on pucao.

boli me kurac ko si i sta si, zoves se Sijan... jadnije ime ne postoji i nemam vremena da gledam tvoje sranje highlightse USRO bi te 1na1 imam 1000+ sati u FiveM tako da nemoj da mi kenjas nista molim te, znam sva jebena pravila koja postoje i ovo sto si uradio je protiv njih.
 

Donald Antic

CZV 1312
Player
Joined
Jul 11, 2024
Messages
14
Takodje u koliko je pucano u mene ja ne moram brojati licu

Boli me kurac sve jedno nikada nisam rekao da moras odbrojavati, to sto si ti degradiran i krenuo si odbrojavati mom kurcu iako si vec prekrsio pravila ne znaci da neces dobiti minute/ban
 

Donald Antic

CZV 1312
Player
Joined
Jul 11, 2024
Messages
14
A i plus ti si se ovse selfreportovao, ja necu dobiti nista a ti ces dobiti kaznu za gp 6.15 srecno baki
nisam se self reportovao pravilo G.P 6.15 glasi : 6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. | UPOZORITI
a ja sam ti kao sto mozes da cujes izdao zahteve ``dizi ruke imas pusku na glavi`` i ti me nisi poslusao i krenuo si odma da vadis pusku sto znaci da ja mogu da krenem da te pucam iako nije proslo jebenih 5 sekundi jer si prekrsio 3 jebena pravila i morao sam da probam da te ubijem da bi spasao svoj zivot... Molim te napusti svet rpanja i idi se igraj sa barbikama... za bolje nisi..
 

Sijan

Kad upalim tr*ggera svi beze
Player
Joined
Dec 21, 2023
Messages
127
nisam se self reportovao pravilo G.P 6.15 glasi : 6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. | UPOZORITI
a ja sam ti kao sto mozes da cujes izdao zahteve ``dizi ruke imas pusku na glavi`` i ti me nisi poslusao i krenuo si odma da vadis pusku sto znaci da ja mogu da krenem da te pucam iako nije proslo jebenih 5 sekundi jer si prekrsio 3 jebena pravila i morao sam da probam da te ubijem da bi spasao svoj zivot... Molim te napusti svet rpanja i idi se igraj sa barbikama... za bolje nisi..
Sacemo da vidimo kad admin pregleda dzaba tebi 1000 sati u fivemu kad ruke nemas
 

Sijan

Kad upalim tr*ggera svi beze
Player
Joined
Dec 21, 2023
Messages
127
нисам се селф репортовао правило ГП 6.15 гласи : 6.15 Кад сте изван ГХЕТТО -а, морате се упустити у РП прије него што некога упутите. На пример, издајте им захтев и ако не послушате ваше захтеве у року од 5 секунди, можете их устријелити. | УПОЗОРИТИ
а ја сам ти као сто мозес да цујес издао захтеве ``дизи руке имас пуску на глави`` и ти ме ниси послусао и кренуо си одма да вадис пуску сто знаци да ја могу да кренем да те пуцам иако нииеих просло5 секунди. си прекршио 3 јебена правила и морао сам да пробам да те убијем да би спасио свој живот... Молим те напусти свет рпања и иди се играј са барбикама... за боље није..

нисам се селф репортовао правило ГП 6.15 гласи : 6.15 Кад сте изван ГХЕТТО -а, морате се упустити у РП прије него што некога упуцате. На пример, издајте им захтев и ако не послушате ваше захтеве у року од 5 секунди, можете их устријелити. | УПОЗОРИТИ
а ја сам ти као сто мозес да цујес издао захтеве ``дизи руке имас пуску на глави`` и ти ме ниси послусао и кренуо си одма да вадис пуску сто знаци да ја могу да кренем да те пуцам иако није просло јебених 5 секунди јер си прекршио 3 јебена правила и морао сам да пробам да те убијем да би спасао свој живот... Молим те напусти свет рпања и иди се играј са барбикама... за боље ниси..
Daj mi tvoj discord da igramo 1v1
 

Rado Tate

Player
Player
Joined
Aug 8, 2023
Messages
69
nisam se self reportovao pravilo G.P 6.15 glasi : 6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. | UPOZORITI
a ja sam ti kao sto mozes da cujes izdao zahteve ``dizi ruke imas pusku na glavi`` i ti me nisi poslusao i krenuo si odma da vadis pusku sto znaci da ja mogu da krenem da te pucam iako nije proslo jebenih 5 sekundi jer si prekrsio 3 jebena pravila i morao sam da probam da te ubijem da bi spasao svoj zivot... Molim te napusti svet rpanja i idi se igraj sa barbikama... za bolje nisi..
Nemam nista protiv tebe ali si se self reporto brate za 6.15 ti kad si van geta ti moras da mu odbrois LP
 

Donald Antic

CZV 1312
Player
Joined
Jul 11, 2024
Messages
14
Nemam nista protiv tebe ali si se self reporto brate za 6.15 ti kad si van geta ti moras da mu odbrois LP
druze sta nije u redu sa vama to pravilo ne znaci samo da mora da se odbrojava nego mozes imati i dobar RP razlog a ja sam imao dobar RP razlog zato sto me ovaj debil nije poslusao nego je izvadio pusku... Prebaci ovu situaciju u RL, da drzis pusku na nekom liku i kazes mu da digne ruke, on krece da vadi pusku.. Sta bi ti uradio? Pustio bi ga da te ubije?? Brainrotovi nemojte da mi reply molim vas svi ste glupi ko kurac...
 

Rado Tate

Player
Player
Joined
Aug 8, 2023
Messages
69
druze sta nije u redu sa vama to pravilo ne znaci samo da mora da se odbrojava nego mozes imati i dobar RP razlog a ja sam imao dobar RP razlog zato sto me ovaj debil nije poslusao nego je izvadio pusku... Prebaci ovu situaciju u RL, da drzis pusku na nekom liku i kazes mu da digne ruke, on krece da vadi pusku.. Sta bi ti uradio? Pustio bi ga da te ubije?? Brainrotovi nemojte da mi reply molim vas svi ste glupi ko kurac...
moras imati : DOBAR IC razlog i da mu odbrojis 5 sekundi. Ti si u gradu , a u gradu se ne sme robati sto si ti pocinio i jos ga sam robas. Sebi si mass rule break self report odradio
 

Nemanja Zajcev

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Mar 13, 2022
Messages
980
Nakon pregleda dokaza odlucio sam da prihvatim ovu zalbu.
Igrac 59307 ce dobiti kaznu za P.Z.Z 1.1​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom