Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6113
Players nickname
Sven_Sipek
Suspect ID
19172
Date of violation
Jul 13, 2024
Time of violation
01:00
Proofs
https://youtu.be/n_2L-RLtsQs

Joe Ninthstreet

Player
Player
Joined
Jun 22, 2021
Messages
311
Na POV-u se vidi da FIB prima člana sa zatvorskom kaznom.
"1.3 Zabranjeno je prihvatiti osobe s kriminalnim dosijeom."
2 pitanja samo:
1. Sta ces u NG uniformi u 1 ujutru
2. Sta ti koji kurac imas da gledas agente federalnog biroa i da igras taj tablet. To vam je dato kako ne bismo morali da dolazimo za regrutaciju svaki put da proveravamo vase kandidate i kako bi vama olaksalo nesto
 

Amir Luxury

Kako je Bogu ako je meni ovako?
Player
Joined
Apr 18, 2023
Messages
76
Radno vrijeme NG-a je do 00:00 sve ostalo iza 00:00 mozemo smatrat kao kradju sluzbene opreme i hapsit gas po clanu zakona 2.5.6 "Posjedovanje predmeta izdatih od strane države"
 

Teo Elkhabib

Alhabib🔥
Player
Joined
Jun 16, 2022
Messages
842
Radno vrijeme NG-a je do 00:00 sve ostalo iza 00:00 mozemo smatrat kao kradju sluzbene opreme i hapsit gas po clanu zakona "2.5.6 Posedovanje predmeta izdatih od strane države"
NG radi od 12:00 do 22:00 obavezan na kapijama . Podmornica 00:00 im je obavezna posle podmornice se mora razdužiti
 

Amir Luxury

Kako je Bogu ako je meni ovako?
Player
Joined
Apr 18, 2023
Messages
76
NG radi od 12:00 do 22:00 obavezan na kapijama . Podmornica 00:00 im je obavezna posle podmornice se mora razdužiti
Zato sam i reko do 00:00 radi podmornice ali on se ne razduzuje 1h vremena...
 

Djordje Bakmaz

Player
Player
Joined
Jun 20, 2022
Messages
808
2 pitanja samo:
1. Sta ces u NG uniformi u 1 ujutru
2. Sta ti koji kurac imas da gledas agente federalnog biroa i da igras taj tablet. To vam je dato kako ne bismo morali da dolazimo za regrutaciju svaki put da proveravamo vase kandidate i kako bi vama olaksalo nesto
Lepi ti se ne oglasavaj
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom