Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Skyler_Blueblood

Player
Player
Joined
Jun 21, 2022
Messages
138
1. Vaše ime IRL: Josipa
2. Vaše godine: 31
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 4-9 sati
5. Vaš Discord: skylerblueblood
6. Vaše ingame ime:
Skyler Blueblood
7. Vaš ID: 23454​

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1. Lider za:

The Families

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


Zelim da postanem lider The Families jer znam kako da vodim organizaciju. Bila sam lider The Ballas Ganga te sam uspjesno vodila organizaciju te bez warnova usla u drugi mandat. Nakon Ballasa vodila sam i The Bloods Street Gang sa uspjesna 2 zavrsena mandata. Potrudila bi se da vodim organizaciju na najbolji moguci nacin, ovaj put bi pokusala sto vise da ukljucujem i druge bande u nasu aktivnost kako bi postigli sto veci uspjeh protiv State organizacija.
Kao lider organizacije, zabranila bi bilo kakvu toksicnost izmedju clanova. Kao i prije, drzali bi se kao mala familija, svi za jednog, jedan za sve. Uz sve to zelim da zadrzim veliku razinu RP-a, jer mi je to jako bitno.
Imam mnoge ljude od povjerenja, spremne zamjenike koji bi mi pomogli u vodenju organizacije i kontroliranju clanova i dogadanja dok ja nisam u gradu. Skupa sa mojom HC birala bi ljude koji znaju pravila grada i bez ispitivanja nece biti moguce da pristupe nasoj organizaciji. Samim time imam i spreman tim koji bi bio odreden za igranje na turfovima, tim za saranje grafita, osobe koje bi bile predodredjene za kupljenje turf profita itd.
Bonuse bi dijelila svaki dan najaktivnijim clanovima te bi na tjednoj bazi organizirali sastanke na kojima bi mi clanovi mogli podijeliti ako imaju neke zelje i kako bi raspravili o tome kako organizaciju napraviti boljom. Krsenje pravila bi strogo kaznjavala kako se to ne bi ponavljalo.​



3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.


Potrudila bi se za pocetak da svatko tko udje u organizaciju poznaje pravila grada. Ulazenjem u ulogu gangstera smatram da treba sto vise aktivnosti u getu kako bi se stvorio taj stvarni osjecaj i kako bi privukli sto vise ljudi.
Cilj mi je da sa svojom bandom idem na sto vise aktivnosti kao sto su FZ raid, pljacke prodavaonica i gun stora, dousnik te kradja auta. Smatram da su te aktivnosti mnogo bitne kako bi se osigurala dovoljna razina RolePlay-a.
Bonusi bi se dijelili po zaslugama, jer mi je cilj da nagradim svakoga tko se trudi za organizaciju. Na prvom mjestu mi je cilj da clanovi moje organizacije budu zadovoljni i da sa zadovoljstvom budu na mojoj strani i da si medjusobno pomazemo u svim preprekama na koje naidjemo.
Smatram da turfovi nisu najbitnija stvar u gangu, za to bi imala tim koji bi se bavio samo tim, a ostali bi bili fokusirani vise na aktivnosti :D



Hvala Vam na citanju moje prijave i sretno svima!
 
Top Bottom