Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

On consideration Unban appeal G.P 1.7 | Mujo Simba

Status
Not open for further replies.
Your ID
2635
Players nickname
John Ashford
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jun 13, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/pVO5AYH

Denis2

Participant
Leader of unofficial org
Joined
Mar 2, 2024
Messages
20
Pozdrav Mujo i Abrahame.

Dobio sam ban za G.P 1.7 jer nisam znao da sam lose odradio zamenu itema preko sistema razmene. To je moja katastrofalna greska i u nastavku cu napisati gdje mislim da sam pogresio.

Dobio sam crne obicne yeezy patike u zamenu za bele svetlece yeezy patike sa crnom linijom, obicne bele yeezy patike i vans patike sa kockicama.

Ja sam mislio da je to fer trade razmena jer nismo znali da je toliko porasla cena običnim crnim yeezy patikama koja je sada trenutno oko 50$ mil. ako se ne varam.

Cena belih svetlecih yeezy patika sa crnom linijom je oko 23-25$ mil. + cena obicnih belih yeezy patika je oko 8$ mil. i cena vans patika sa kockicama je oko 9 do 10$ mil.

Moze se reci da sam dao otprilike iteme u vrednosti 40$ mil. za jedne patike obicne crne yeezy u vrednosti 50 do 55$ mil.

Nisam znao da je toliko velika razlika u ceni i to me kostalo mog bana koji sam dobio za tu situaciju prije vise od 30 dana tako nesto.

--------

Proslo je 30 dana i pisem ovaj unban appeal u nadi i molbi da cete mi dati unban, pristajem na potpuni money wipe.

Imam oko 20$ mil. kod sebe u novcu pristajem da mi sav taj novac obrisete, ostalo mi je jos oko 30 dana bana da odlezim i pristajem da mi sav novac obrisete (da me money wipe-ate) u zamenu za unban sto smatram da je fer i jako bi mi to znacilo i bas bi me usrecili.

--------

Fali mi moj account, vidjao sam da su ljudi dobijali unban za 3-4 razlicite G.P 1.7 situacije uz money wipe tako da se nadam da cete i meni pruziti sansu i da cu dobiti unban na mom account ID 2635 jer mi stvarno fali igrica kao i igranje na mom main accountu.

Zelim da napomenem da je sada raspust i zelim da ga iskoristim igrajuci na ovom predivnom projektu, Grand RP RS serveru i nadam se da cete mi to omoguciti.

Unban bi mi puno znacio nadam se da ce mi poklon od vas za raspust biti unban uz money wipe jer to je sve sto zelim u mom zivotu. Vama je to sekunda posla a meni to u mom zivotu puno znaci da vam mogu opisati to drugacije rijecima opisao bih.

Volim ovaj projekt, volim ovaj server i sve sto zelim je da igram na mom main accountu ponovo sa mojim prijateljima iz familije, da se druzimo dok jos traje raspust, da se zezamo i tako dalje, to je sve sto zelim.

Unaprijed hvala dragi Mujo i Abrahame, legende ste, volim vas i ljubim puno od srca vam zelim sve najbolje.

- John Ashford


Ps. pisem zalbu u ime prijatelja John Ashford jer mu je forum account banovan.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom