Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
42504
Players nickname
Thounder_Wolf
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jul 18, 2024
Time
19:16
Proofs
https://imgur.com/3q1UC2S

Thounder Wolf

https://imgur.com/pPJswJQ
Player
Joined
Jun 9, 2023
Messages
145
Poštovani Abrahame i Mujo,Moje ime je Thounder_Wolf, i obraćam vam se s dubokom tugom, iskrenim kajanjem i dubokim razmišljanjem o posljedicama svojih postupaka zbog blokade mog naloga na Grand RP serveru. Pišem vam ovaj zahtjev s velikom pažnjom i ozbiljnošću, kako bih izrazio svoje duboko žaljenje i želju za ispravkom. Ova situacija je za mene predstavljala ogroman emocionalni teret, a osjećaj gubitka i tuga koju osjećam zbog prekršaja pravila koje sam počinio samo su se produbili kroz vrijeme koje sam proveo reflektirajući o svojim postupcima. Svjestan sam da nijedna količina riječi ne može u potpunosti ispraviti ono što je učinjeno, ali želim vam pružiti iscrpan prikaz svojih osjećaja, patnje i spremnosti na promjenu.Kada sam saznao za blokadu mog naloga, osjećao sam se kao da je cijeli moj svijet srušen. Taj trenutak bio je bolan i šokantan; nije se radilo samo o gubitku pristupa igri koja mi je pružala radost i ispunjenje, već i o gubitku veze s ljudima koji su postali značajan dio mog života. Ovaj osjećaj gubitka nadmašuje granice virtualne igre; on uključuje emocionalnu povezanost i socijalne odnose koje sam gradio s članovima zajednice. Svi trenuci koje smo dijelili, izazovi koje smo prolazili zajedno i uspjesi koje smo postizali postali su značajan dio mog svakodnevnog života i identiteta. Izgubiti pristup ovoj zajednici značilo je ne samo gubitak zabave, već i gubitak značajnih socijalnih odnosa koji su igrali ključnu ulogu u mom životu.Tijekom posljednje dvije godine mog prisustva na Grand RP serveru, imao sam priliku biti dio različitih organizacija i familija. Svaka od tih organizacija imala je svoj jedinstveni karakter i izazove, a ja sam se trudio dati svoj doprinos u svakom od tih uloga. Kroz organizacije sam stekao mnogo iskustava i prijateljstava, koja su dodatno obogatila moje vrijeme provedeno na serveru. Bio sam angažiran u različitim aktivnostima, od vođenja i upravljanja organizacijama, do sudjelovanja u njihovim svakodnevnim operacijama i događanjima. Svaka organizacija u kojoj sam bio član pružila mi je priliku da doprinosim zajednici i razvijam svoje vještine u različitim aspektima igre.Na primjer, u organizaciji LSPD imao sam priliku raditi kao Nacelnik Policije, gdje sam se suočavao s brojnim izazovima u upravljanju i kordiniranju različitih aktivnosti i članova. Ova uloga mi je omogućila da razvijem svoje liderske vještine i naučim kako učinkovito komunicirati s timom. Kroz ovaj angažman, shvatio sam koliko je važno imati odgovornost i poštovanje prema pravilima igre. Kao član organizacije, bio sam svjestan svoje uloge u očuvanju integriteta igre i doprinosu pozitivnom iskustvu drugih igrača. Ponekad sam se suočavao s izazovima i neuspjesima, ali svaki put sam nastojao učiti iz tih iskustava i raditi na tome da poboljšam svoje ponašanje i doprinos.Moji prijatelji na serveru nisu bili samo virtualni suigrači; oni su postali stvarni prijatelji s kojima sam dijelio osobne trenutke, radosti, brige i uspjehe. Ovi odnosi su nadmašili granice igre i postali su integralni dio mog života. Gubitak pristupa serveru značio je ne samo da sam izgubio priliku za sudjelovanje u igri, već sam također izgubio vezu s ljudima koji su mi puno značili. Njihova podrška i prijateljstvo su bili izvor ohrabrenja i radosti, a svaki dan provedem s osjećajem da mi nedostaju njihovi razgovori, smijeh i prisutnost. Njihova tuga zbog mog isključenja i izrazi nade da ću se vratiti duboko su me dirnuli i dodatno povećali osjećaj krivnje i odgovornosti koju osjećam zbog svojih postupaka. Znam da nisam samo izgubio priliku za igranje, već sam izgubio priliku za nastavak izgradnje tih važnih odnosa. Osim toga, želim vam skrenuti pažnju na činjenicu da sam tokom svojih aktivnosti u organizacijama nastojao biti posvećen i raditi na tome da doprinosim zajednici na pozitivan način, čak i kada nisam uvijek bio savršen u tome.Ova situacija me prisilila na duboko promišljanje o mojim postupcima i njihovom utjecaju na zajednicu. Iako nisam bio prethodno banovan za ozbiljnije prekršaje, svjestan sam da su moji postupci imali značajan negativan utjecaj na integritet igre i iskustva drugih igrača. Naučio sam važne lekcije o odgovornosti, poštovanju pravila i etici zajednice. Svijestan sam da nijedna količina isprike ne može u potpunosti ispraviti ono što je učinjeno, ali želim vam pružiti do znanja da sam potpuno posvećen promjeni svog ponašanja i vraćanju povjerenja koje sam izgubio. Razumijem da će povratak zahtijevati dodatni oprez i odgovornost s moje strane, i spreman sam uložiti sve napore kako bih ponovno izgradio svoje ime i povjerenje u zajednici.Nadam se da ćete razumjeti duboku žalost i kajanje koje osjećam zbog svojih postupaka, kao i moju iskrenu želju da se popravim i ponovo uključim u zajednicu koju duboko cijenim. Svjestan sam da će bilo kakav pokušaj povratka zahtijevati ne samo promjenu ponašanja, već i dodatne korake kako bih osigurao da se takvi prekršaji nikada više ne ponove. Ako mi se pruži prilika za povratak, obećavam vam da ću poduzeti sve potrebne mjere kako bih osigurao da se pridržavam svih pravila i smjernica koje Grand RP postavlja. Spreman sam prihvatiti bilo kakve dodatne uvjete ili zahtjeve koje ćete smatrati prikladnim za moju rehabilitaciju. Također, bit ću potpuno posvećen podizanju svog ponašanja na višu razinu i aktivnom doprinosu pozitivnom iskustvu svih članova zajednice. Ovo nije samo obećanje; ovo je iskreno izražavanje moje duboke želje da ponovno doprinosim zajednici na način koji odražava vrijednosti i standarde koje Grand RP postavlja.Duboko razumijem da će povratak zahtijevati dodatni oprez i odgovornost s moje strane. Svjestan sam da će biti potrebno mnogo truda i predanosti kako bih izgradio svoje ime i povjerenje u zajednici. Tijekom godina mog angažmana na serveru, stekao sam mnoge prijatelje i poznanike koji su mi pružili podršku i ohrabrenje. Njihova podrška mi je dala snagu da se suočim s izazovima i nastavim raditi na sebi. Svi ti trenuci provedeni u zajednici, radost i uspjesi koje smo zajedno dijelili, svi su doprinijeli mom osjećaju pripadnosti i angažiranosti u Grand RP.Moj angažman u organizacijama na serveru predstavljao je važan dio mog iskustva i angažmana. Kroz ove organizacije sam stekao dublje razumijevanje dinamike zajednice i važnosti timskog rada. Sudjelovanje u vođenju i upravljanju različitim ulogama u organizacijama pružilo mi je priliku da naučim kako koordinirati s drugima, kako se nositi s izazovima i kako se ponašati u skladu s pravilima igre. Ove lekcije su mi omogućile da se razvijam kao igrač i član zajednice, iako priznajem da nisam uvijek ispravno postupao u skladu s njima.Ako mi se pruži prilika za povratak, obećavam vam da ću postati drugi covjek.
PRISTAJEM NA MONEY WIPE

Srdacan Pozdrav od Thounder_Wolf-a
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom