Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za The Families | Karll Pluxury

Rejected
Status
Not open for further replies.

LazarT

Player
Player
Joined
Jun 27, 2024
Messages
6
1. Vaše ime IRL: Lazar Tosic
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosjek online po danu: 6-12h
5. Vaš Discord: karll1234
6. Vaše ingame ime: Karll Pluxury
7. Vaš ID: 41305

Dodatne informacije

1. Lider za The Families


2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

-U serveru sam vise od godinu dana i zeleo sam preuzeti neku organizaciju. Imam dosta iskustva u crime organizacijama i u dosta mandata sam bio veliki rank poput
co leader, consinier... i znam kako treba voditi crime organizacija

-Kao lider crime organizacije forsirao bih da se organizacija svodi samo na role play i svako ko zeli da udje u organizaciju morace biti detaljno ispitan i imati minimum 15 godina u gradu(OOC) i 14 godina (IC).Ne bih dozvoljavao da ljudi u mojoj organizaciji budu toksicni,krse pravila grada i STROGO bi bilo kaznjivo nepostovanje ostalih clanova ove organizacije.Samim tim mislim da ce na ovaj nacin role play u organizaciji biti mnogo bolji.

-Sto se tice turfa ubacio bih ljude koje imaju iskustva sa pucanjem i iskustva sa turfom u bliskoj proslost. HC bi dobijali ljudi koji su duzi vremenski period u organizaciju i koji su sposobni odravati akcije talacke,pljacke,prodavnica,gun shop ITD.



3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1.Posle uspeso odradjene akcije delio bih bonuse svima koji su ucestvovali
2.Svaki clan moje organizacije ne bi sme biti toksican prema ostalim clanovima, u suprotnom dobice odma kick iz organizacije
3.Minimum 15 godina u gradu(OOC) i 14 godina (IC) tako bi role play bio na vecem nivou
4.Clanovi organizacije bi morali biti ozbiljni na akcijama
5.Svako ko zeli da udje u organizaciju bice detalnjo ispitan
6.Pokusavao bih sklopiti dobre odnose sa ostalim crime organizacijama tako da bi nakada odrzavali akcije sa njima
7.Bilo bi ukupno 15 HC smatram da je to dovoljno za odrzavanje svih akcija



Rankovi:
1.Suspended
2.Newbie
3.Green Boy
4.Gangsta
5.Grafit team
6.Dealer
7.Grafit Team Leader
8.Husler
9.Turfer
10.OG
11.Consinier
12.Co-Leader
12.Leader
 

Dragan Macak

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 14, 2024
Messages
723
Prihvaceno, intervju ce biti odrzan 22.07.2024 u 20h, budite u cekaonici na GRAND RP discordu-u 5 minuta pre pocetka.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom