Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Povlacim Konstantno krsenje pravila ID:51499

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
Jovan Brutal
Players nickname
Toni Luxury
Suspect ID
51499
Date of violation
Jul 19, 2024
Time of violation
3:20 AM
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=S3Q2_UzsQ_U

st1nky p1nky

Player
Player
Joined
Jun 24, 2024
Messages
17
Postovanje, hocu da se zalim na Toni Luxury, ne znam sta je u LSPD, ometao je rad fiba, hapsili smo lice koje smo jurili 2 sata, pozvana je visa sila, (kolega je pozvao), ja zbog toga nisam hteo da mu dam legitimaciju, covek me je ladno uhapsio. Odveo u stanicu LSPD tu sa jednim mojim kolegom, kolega me je izbacio iz organizacije, lice je jako bilo bezobrazno prema meni pretio je i ostalo, ja sam mu rekao da zelim da ga upoznam da popricamo. Uspeo sam ovo da snimim, deo gde je on dosao, iz pristojnosti sam obrisao, posto ne volim da kacim ljude i da ih tuzim. Mislio sam da ce ovo resiti na miran nacin, ali kada sam video da me je lice uhapsilo upalio sam ponovno snimanje. Ovo je moralo da se desi. Ja vas molim da se ovo resi. Pravila grada i pravila sva ostala organizacije i sve ostalo dobro poznajem, visa sila kada je pozvana sve staje. Molim da se Gospodin upozori i da prekine da glumi BOGA! PLUS JE I ON ODBIO DA DA LEGITIMACIJU, VISE PUTA! JA SE NADAM DA CE PRAVILA BITI ISPOSTOVANA I DA CEMO BITI KAZNJENI OBOJE!

ID: 51499
 
Last edited:

Tony Luxury

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
253
Prvo ispravi naslov ovog posta jer ti ovo nece prihvatiti, mislim nece ti prihvatiti ni ako ispravis al eto da ti smanjim vrijeme cekanja...
 

st1nky p1nky

Player
Player
Joined
Jun 24, 2024
Messages
17
Legitimaciju nisi ni ti hteo da das, a imao si tu pored veliki cin, tako da? Nemoj druze molim te, pusti da se ovo resi kako treba, ja sam za pravdu.
 

st1nky p1nky

Player
Player
Joined
Jun 24, 2024
Messages
17
Ja nemam nista protiv tebe, al imam protiv tvojih postupaka, umislio si da si BOG sve ima svoj kraj, kacicu vas od sada sve. Drugog resenja nema.
 

st1nky p1nky

Player
Player
Joined
Jun 24, 2024
Messages
17
Ja sam ti ponudio resenje, posto smo oboje pogresili da resimo mirnim putem, ti si odbio da saradjujes, ja sam ti pre svega rekao da legitimaciju ne mogu da ti dam posto sam pozvao visu silu (kada se pozove visa sila sve staje). Ja iskreno mislim da si ti taj koji ne zna pravila, ali sve se da resiti, ne brini
 

st1nky p1nky

Player
Player
Joined
Jun 24, 2024
Messages
17
Ja se izvinjavam sto sam te opsovao, stvarno mi nije bila namera, majka je svetinja, majka se ne psuje, toliko si me iznervirao, eto zao mi je zbog toga. Ja trebam isto da snosim posledice! Iako sam samo rekao kolegi i kolega mihajlo je to jedini cuo, ja prihvatam kaznu. Nisam ni hteo da isecem video, da se lepo sve vidi.
 
Last edited:

st1nky p1nky

Player
Player
Joined
Jun 24, 2024
Messages
17
Molim Administraciju da obrati paznju na slike Gospodina koje ima na profilu, nadam se da moze da se pretpostavi o kakvom je licu rec. Mi smo ovde ipak da se zabavimo, a ne da sirimo...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom