Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
27717
Players nickname
Ramo White
Suspect ID
15991 i 62252
Date of violation
Jul 22, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://streamable.com/lzsydo

RamoIsakcic

Player
Player
Joined
Jul 21, 2024
Messages
1
ID 15991/62252 lider porodice Mamba vredja projekt kao sto se moze videti na slici i povu ispod:


Pov kao dokaz da je to njegov discord i da je to on licno napisao : Watch Trashtalk 15991 i 62252 | Streamable

Navedeni ID 15991/62252 napisao je da "korupcija u grandu nema kraja" i sa tim je vredjao projekt tako da bi vas zamolio da ga kaznite blacklistom kako to i prilici u ovakvim situacijama hvala.
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
265
ID 15991/62252 lider porodice Mamba vredja projekt kao sto se moze videti na slici i povu ispod:


Pov kao dokaz da je to njegov discord i da je to on licno napisao : Watch Trashtalk 15991 i 62252 | Streamable

Navedeni ID 15991/62252 napisao je da "korupcija u grandu nema kraja" i sa tim je vredjao projekt tako da bi vas zamolio da ga kaznite blacklistom kako to i prilici u ovakvim situacijama hvala.
Šta je sad tu on vređao projekat ?
Svako ima pravo na svoje mišljenje.
 
Last edited:
Joined
Dec 31, 2023
Messages
18
ID 15991/62252 lider porodice Mamba vredja projekt kao sto se moze videti na slici i povu ispod:


Pov kao dokaz da je to njegov discord i da je to on licno napisao : Watch Trashtalk 15991 i 62252 | Streamable

Navedeni ID 15991/62252 napisao je da "korupcija u grandu nema kraja" i sa tim je vredjao projekt tako da bi vas zamolio da ga kaznite blacklistom kako to i prilici u ovakvim situacijama hvala.
Svako ima pravo na svoje mišljenje.
 

ZIKA CREED

Player
Player
Joined
Feb 12, 2024
Messages
15
ID 15991/62252 lider porodice Mamba vredja projekt kao sto se moze videti na slici i povu ispod:


Pov kao dokaz da je to njegov discord i da je to on licno napisao : Watch Trashtalk 15991 i 62252 | Streamable

Navedeni ID 15991/62252 napisao je da "korupcija u grandu nema kraja" i sa tim je vredjao projekt tako da bi vas zamolio da ga kaznite blacklistom kako to i prilici u ovakvim situacijama hvala.
Decko ajde ja bih te zamolio da ne jedes govna lik je vec banovan dal ste tolko usrani da jebeno nemate zivot i kacis ljute jer pisu za grand.Drugo Kiki je skroz u pravu ceo server je korumpiran od admina do lidera do svega banali su sve dobre igrace i sve manje ljudi sa pravom prestaje da igra
 
Joined
Feb 4, 2022
Messages
111
Fascinanto koliko nisko neki ljudi mogu da padnu a mozda zapravo bolje od dna nisu ni videli cim postoji ovakav lik koji ovo pokusava da prosvetli pred adminima kao neoprostivu gresku radi postizanja ''kvalitetnijih igraca'' na ovom serveru time sto zeli da zgazi coveka koji je iz razocarenja rekao sta je rekao za sta i ima pravo po misljenju mnogih zapravo kvalitetnih ljudi koji znaju koliko su vremena, truda i novca ulozili u igricu da bi im se oduzelo preko jedne noci zbog greske nacinjene davno pre nego sto se to sto je on uradio uopste smatralo krsenjem pravila misleci ili pre bih rekao nemisleci da je ista pametno i dobro uradio s time da se vec bavi ovako niskim potezima jer bolje i ne umes druze. Vi ste ti. Ta vrsta ljudi koji kvare ovaj server a da si se ikad pozabavio necim pametnijim imao bi nesto i shvatio bi koliko je bedno ovo sto radis. Ja nemam nikakve veze sa Kristijanom, cuo sam za njega vec neko vreme i jedino sto znam je da je imao tu kancelariju i da nije bio neko ko ne bi trebao da bude na ovom serveru i to je to od mene a tebi bih zeleo da admin donese ispravnu odluku i ne prihati zalbu pa da ti se svi onako fino smejemo. Toliko!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom