Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
54071
Players nickname
Urke_Ajalagano
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jul 20, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/116/

Urkeee131

Player
Player
Joined
Dec 26, 2023
Messages
43
Poštovana Administracijo, Situacija je sledeća, dobio sam Black Listu na accountu 54071 zbog velike greške koju nikada ne bih ponovio. Bio sam s prijateljima na Discordu i sherao sam screen dok sam ulazio na svoj account. Tada je Lazar, koji je Black Listan, video moj email i šifru, te je nakon toga ušao na moj account i počeo kršiti pravila, vređao je Muju i ostale admine. Može se utvrditi da to nisam bio ja u Pov-u. Još jednom se izvinjavam zbog svoje greške. Obacavam da se ovo neće više ponoviti i molim vas da mi pružite još jednu šansu da zaigram na ovom projektu. Hvala na citanju, prihvatam Money wipe ako je potrebno. i jos jednom vam se izvinjavam. Pov gde se cuje moj glas ( ja sam id 54071): Approved - GP 6.15, FearRP I SAHP i 54071
Pov gde se cuje njegov glas i mozete utvrditi da nisam ja.
 

Veljaaaaa

Ferrari nije lizing....
Player
Joined
Jul 20, 2024
Messages
28
Poštovana Administracijo, Situacija je sledeća, dobio sam Black Listu na accountu 54071 zbog velike greške koju nikada ne bih ponovio. Bio sam s prijateljima na Discordu i sherao sam screen dok sam ulazio na svoj account. Tada je Lazar, koji je Black Listan, video moj email i šifru, te je nakon toga ušao na moj account i počeo kršiti pravila, vređao je Muju i ostale admine. Može se utvrditi da to nisam bio ja u Pov-u. Još jednom se izvinjavam zbog svoje greške. Obacavam da se ovo neće više ponoviti i molim vas da mi pružite još jednu šansu da zaigram na ovom projektu. Hvala na citanju, prihvatam Money wipe ako je potrebno. i jos jednom vam se izvinjavam. Pov gde se cuje moj glas ( ja sam id 54071): Approved - GP 6.15, FearRP I SAHP i 54071
Pov gde se cuje njegov glas i mozete utvrditi da nisam ja.
 

Urkeee131

Player
Player
Joined
Dec 26, 2023
Messages
43
Dear Administration, The situation is as follows, I received a Black List on account 54071 because of a big mistake that I would never repeat. I was with friends on Discord and I was sharing the screen while logging into my twink account. Then Lazar, who is Black Listed, saw my email and password, and after that he entered my account and started breaking the rules, he insulted Muja and the other admins. It can be determined that it wasn't me in POV. I apologize once again for my mistake. I promise that this will not happen again and please give me another chance to play on this project. Thanks for reading, I accept Money wipe if necessary. and I apologize once again. Where my voice is heard (I am id 54071): Approved - GP 6.15, FearRP I SAHP i 54071
Pov where his voice is heard and you can tell it's not me.
Thanks for reading
Evo ako treba na engleski
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom