Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Neadekvatno Posananje admina I Dusan White

Your ID
24345
Players nickname
Yorma Obama
Administrators nickname
Dusan White
Date
Jul 27, 2024
Time
16:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/770641/#post-2722707

Yorma_Obama

Player
Player
Joined
Oct 26, 2023
Messages
78
Kao sto se vidi na POV zovem admina da mi objasni par stvari oko zalbe gdje se on ponasa tako drsko da ne zeli da prica samnom dok mu se ne izvinem
Sto znaci u prijevodu da iskoristava svoju poziciju
Gdje se spusta drugi admin i njega smiruje i ja sam bio admin i to se fino kaze ako mislis da odgovor nije tacan postavite zalbu na forum a ne ovako da otresa igraca
"Izvini mi se izvini mi se" (da me saslusa inace ide) cisto iskoristavanje pozicije i drskost momka koji treba da bude na raspolaganj svim igracima i da im objasni sve potrebno
"dozvoljeno vezati osobu koja ima pistolj u rukama" To on kao admin pojedinacno odobrava prvilo PG za koje zna igrac koji je jutros usao na server
"Sve ti jebem" ne zna da nije 3.1
"jebem ti da ti jebem" samtra kao 3.1
Zamolio bih vas da razmotrite ovu zalbu i znanje ovog admina....
 

Vidoje Kalasnjikov

Player
Player
Joined
Jan 22, 2024
Messages
145
Momak je odradio svoj posao kako treba zapravo, to sto pricas da si bio gore, srami se toga. Blage veze nemas o pravilima i da te nisam tejzovao, mogao sam da te vezem dok imas pistolj u ruci, rekao sam ti lepo da sklonis pistolj kad sa mnom razgovaras. Plus vredjas, vise puta ponavljas. Dzaba sto ides na OOC event kad si se upustio u RP, da si lepo rekao idem na EVENT taj i taj, pustio bih te. Svaka cast za Dusana!
 

Yorma_Obama

Player
Player
Joined
Oct 26, 2023
Messages
78
Kao sto se vidi na POV zovem admina da mi objasni par stvari oko zalbe gdje se on ponasa tako drsko da ne zeli da prica samnom dok mu se ne izvinem
Sto znaci u prijevodu da iskoristava svoju poziciju
Gdje se spusta drugi admin i njega smiruje i ja sam bio admin i to se fino kaze ako mislis da odgovor nije tacan postavite zalbu na forum a ne ovako da otresa igraca
"Izvini mi se izvini mi se" (da me saslusa inace ide) cisto iskoristavanje pozicije i drskost momka koji treba da bude na raspolaganj svim igracima i da im objasni sve potrebno
"dozvoljeno vezati osobu koja ima pistolj u rukama" To on kao admin pojedinacno odobrava prvilo PG za koje zna igrac koji je jutros usao na server
"Sve ti jebem" ne zna da nije 3.1
"jebem ti da ti jebem" samtra kao 3.1
Zamolio bih vas da razmotrite ovu zalbu i znanje ovog admina....
Nakon cega me banuje na 7 dana radi rijeci "jebem te usta" sto je maximalna kazna za g.p 3.1
 
Top Bottom