Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za Emergency Medical Services (EMS)| Deni Mars

Rejected
Status
Not open for further replies.

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
102
1.Vaše ime Caki
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona (GMT+2)
4. Prosjek online po danu 5-10h
5. Vaš Discord toni_c008
6. Vaše ingame ime Deni Mars
7. Vaš ID 56293

Dodatne informacije


1. Lider za Emergency Medical Services (EMS)

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


1. Lider EMS-a volio bih biti jer nikada nisam lider organizacije i mislim da svojim radom i trudom mogu doprinuti nesto znacajno u Ems-u kao kulturu stalozenost smirenost i slicno mislim da sam dovoljno sposoban za to i da sam dovoljno odgovoran da mogu preuzet takvu ulogu na serveru
2. Kao lider zalagao bih se za postovanje, pravednost i ozbiljnost u organizaciji izmedju kolega,jer bez ovih stvari se ne moze odrzavati red ni u jednoj organizaciji.
3. Kada bih ja bio lider ove organizacije,povecao bih nivo roleplaya,dakle samim time ce se birati ljudi koji su odgovorni za ovaj posao….

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Stroga vrhovna komanda koja nece dopustati glupiranje bilo kojeg cina bio on hc ili ne
Odlican odnos izmedju Lidera i drugih zaposlenih ne bitno koji ste cin,radit cemo odnos prijatelja a ne da se ja kao lider ističem od drugih,nego zelim da se osjecaju kao da im nisam nadredjeni..
Pokusao bih da poboljsam rp ponasanje u bolnici i na intervencijama intervencije koje su na brdima i preko 4000 metara da se na njih ide Helikopterom
Lab lijekova za LSPD/SAHP/FIB/GOV bih održao minimum 2 puta nedeljno!
Bez toksicnosti i bez vrijedjanja drugih organizacija(ukoliko bude nesto od ovoga lice ce dobiti blacklistu i zabranu ulaska u bilo koju drzavnu organizaciju 30 dana)
Svaki zaposleni koji se okolo bude hvalio kao drzavni sluzbenik a nije na duznosti biti ce sankcionisan te ce sankcije mogu uslijediti na otkaz!

Novo sto bismo dodali u EMS:

Ispitivanja ce se odraditi na bubici EMS-a,zbog prevare i citanja pravila,lica ce imati zadatak da podjeli ekran i da udje u aim trainer dok im postavljamo pitanja..
Mislim da su ispitivanja InGame losa stvar jer ima mnogo prevara gdje lica citaju pravila i poslije toga zbog ne poznavanja pravila naprave problem organizaciji

Kriterijumi za radni ugovor u EMS-u:

1 Aktivnost (minimum 2h dnevno osim ako lice ima neke ooc aktivnosti)
2 Minimum 14 ooc godina
3 Disciplina
4 Postovanje
5 Zelja za radom
6 Kulturno ponasanje

Doprinos koji bih donio organizaciji:

1. Doveo bih veći interes i zelju za roleplayem
2. Naučio bih ljude kako treba da se radi i postupa
3. Svi ljudi bi za mene bili isti bez obzira na čin
4. ozbiljnost i odgovornost
5. Ništa ne bih uradio bez dogovora sa drugim zaposlenima

Hvala na čitanju!
giphy.gif

unknown_2024.06.22-14.12.png
 

ccaki

Player
Player
Joined
Mar 31, 2024
Messages
102
1.Vaše ime Caki
2. Vaše godine 16
3. Vremenska zona (GMT+2)
4. Prosjek online po danu 5-10h
5. Vaš Discord toni_c008
6. Vaše ingame ime Deni Mars
7. Vaš ID 56293

Dodatne informacije


1. Lider za Emergency Medical Services (EMS)

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)


1. Lider EMS-a volio bih biti jer nikada nisam lider organizacije i mislim da svojim radom i trudom mogu doprinuti nesto znacajno u Ems-u kao kulturu stalozenost smirenost i slicno mislim da sam dovoljno sposoban za to i da sam dovoljno odgovoran da mogu preuzet takvu ulogu na serveru
2. Kao lider zalagao bih se za postovanje, pravednost i ozbiljnost u organizaciji izmedju kolega,jer bez ovih stvari se ne moze odrzavati red ni u jednoj organizaciji.
3. Kada bih ja bio lider ove organizacije,povecao bih nivo roleplaya,dakle samim time ce se birati ljudi koji su odgovorni za ovaj posao….

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Stroga vrhovna komanda koja nece dopustati glupiranje bilo kojeg cina bio on hc ili ne
Odlican odnos izmedju Lidera i drugih zaposlenih ne bitno koji ste cin,radit cemo odnos prijatelja a ne da se ja kao lider ističem od drugih,nego zelim da se osjecaju kao da im nisam nadredjeni..
Pokusao bih da poboljsam rp ponasanje u bolnici i na intervencijama intervencije koje su na brdima i preko 4000 metara da se na njih ide Helikopterom
Lab lijekova za LSPD/SAHP/FIB/GOV bih održao minimum 2 puta nedeljno!
Bez toksicnosti i bez vrijedjanja drugih organizacija(ukoliko bude nesto od ovoga lice ce dobiti blacklistu i zabranu ulaska u bilo koju drzavnu organizaciju 30 dana)
Svaki zaposleni koji se okolo bude hvalio kao drzavni sluzbenik a nije na duznosti biti ce sankcionisan te ce sankcije mogu uslijediti na otkaz!

Novo sto bismo dodali u EMS:

Ispitivanja ce se odraditi na bubici EMS-a,zbog prevare i citanja pravila,lica ce imati zadatak da podjeli ekran i da udje u aim trainer dok im postavljamo pitanja..
Mislim da su ispitivanja InGame losa stvar jer ima mnogo prevara gdje lica citaju pravila i poslije toga zbog ne poznavanja pravila naprave problem organizaciji

Kriterijumi za radni ugovor u EMS-u:

1 Aktivnost (minimum 2h dnevno osim ako lice ima neke ooc aktivnosti)
2 Minimum 14 ooc godina
3 Disciplina
4 Postovanje
5 Zelja za radom
6 Kulturno ponasanje

Doprinos koji bih donio organizaciji:

1. Doveo bih veći interes i zelju za roleplayem
2. Naučio bih ljude kako treba da se radi i postupa
3. Svi ljudi bi za mene bili isti bez obzira na čin
4. ozbiljnost i odgovornost
5. Ništa ne bih uradio bez dogovora sa drugim zaposlenima

Hvala na čitanju!
giphy.gif

unknown_2024.06.22-14.12.png
Novo ime Cakii Chiron
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom