Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

On consideration Ban evading / ID 34856

Your ID
0000
Players nickname
Top G
Suspect ID
34856
Date of violation
Aug 1, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://www.youtube.com/

Malcom Yipp

Player
Player
Joined
Mar 11, 2023
Messages
25
ID 34856 na ovoj zalbi: Rejected - G.P. 1.1 i 1.4 / ID 34856 prijavljen je za G.P 1.1 na tom twink accountu.

Znajuci da je prekrsio G.P 1.8 pravilo i da ce dobiti perma ban na tom accountu, uplatio je preko milijardu i po u novcu na fam balans porodice Brigada 681 jer je znao da ako je prijavljen za G.P 1.1 da postoji mogucnost provjere i za G.P 1.8 i za druga pravila, sto znaci perma ban za njega na tom twink accountu na kojem su se nalazile njegove pare (preko 1.500.000.000$).

Ta zalba je rijesena i dobio je perma ban za G.P 1.1 na main accountu ID 28238, dok mu twink account ID 34856 nije dobio perma ban, ali ce ga dobiti u narednih par dana za G.P 1.8 sto je i on sam znao.

ID 34856 je prije nego sto su zalbe okacene na forum imao kod sebe preko 1.500.000.000$ (milijardu i po), nakon postavljanja zalbi na forum znao je da mu na tom accountu (twinku) sleduje PERMA BANza G.P 1.8 i da unban nije moguc za taj prekrsaj na twink accountu.

Taj novac koji je on uplatio sa accounta ID 34856 i dan danas se nalazi na fam balansu porodice Brigada 681 i sacuvan je kako od "admina" tako i od "igraca" a vise o tome u nastavku.

U ovoj situaciji ID 34856 je uplatio novac na fam balans jer je znao da ce dobit perma ban na tom accountu i na taj nacin prekrsio pravilo ban evading (izbjegavanje posljedica bana).

Vecina tog novca je svakako kupljena RL parama jer ID 34856 nije imao prebijenog novcica do sada, maksimalno je imao 30$ mil. kod sebe ako i toliko, ali na vama je da istrazite sve njihove transakcije i razotkrijete odakle njemu milijarda i po, kako je dosao sa 20$ mil. na 1.500.000.000$ mozda ima neki trik da nam svima kaze? (edited)

U ovom slucaju zelim da se istrazi ovo prebacivanje novca pred perma ban koji je igrac znao da ce 100% dobiti i zelim da se kazni igrac ID 34856 jer je milijardu i po (i vise ne znam tacan iznos ali preko 1.5$ milijarde sigurno) prebacio sto nije malo i ocigledno je da je zelio izbjeci posljedice PERMA BANA koji je svakako dobio na tom accountu ID 34856 u roku od par dana nakon postavljene prve zalbe.

U slucaju perma bana accounta novac bi zauvijek ostao zamrznut na account ID 34856 i nikad ga vise ne bi mogao dobiti nazad, iz tog razloga je htio da se sacuva posljedica koje nosi perma ban accounta, uplatio je sav svoj novac na fam balans i uspio zaobici "sistem" i zamrzavanje novca da se tako izrazim, na perma banovanom accountu, za koji se zna da nikad ne bi mogao dobiti unban za prekrsaj G.P 1.8, jer kao sto svi znamo** nije moguce dobiti unban za G.P 1.8 na twink accountu**.
 

Andreja Gold

Player
Player
Joined
Jul 28, 2022
Messages
13
A mene zanima kako to ti sve znas a ne postojis u gradu? Pritom si se ovde nalupao gluposti i nalagao za sve pare od ubacivanja pravih para do toga sta mi imamo ili nemamo? Ja bih voleo da ako si ti toliko pravdoljubiv i hrabar da mi se javis u dm i otkrijes se napokon imenom i prezimenom i kazes mi kakav ti problem imas sa mnom osim sto sam bolji u igri od tebe i nisam iskompleksirani izbljuvak koji se krije?
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
174
A mene zanima kako to ti sve znas a ne postojis u gradu? Pritom si se ovde nalupao gluposti i nalagao za sve pare od ubacivanja pravih para do toga sta mi imamo ili nemamo? Ja bih voleo da ako si ti toliko pravdoljubiv i hrabar da mi se javis u dm i otkrijes se napokon imenom i prezimenom i kazes mi kakav ti problem imas sa mnom osim sto sam bolji u igri od tebe i nisam iskompleksirani izbljuvak koji se krije?
#RICHPURGE
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
273
A mene zanima kako to ti sve znas a ne postojis u gradu? Pritom si se ovde nalupao gluposti i nalagao za sve pare od ubacivanja pravih para do toga sta mi imamo ili nemamo? Ja bih voleo da ako si ti toliko pravdoljubiv i hrabar da mi se javis u dm i otkrijes se napokon imenom i prezimenom i kazes mi kakav ti problem imas sa mnom osim sto sam bolji u igri od tebe i nisam iskompleksirani izbljuvak koji se krije?
Stvarno da jos nisi skuzio pricu o cemu se radi?

zar ti nije Denis sadasnji Ahmed na prvu zalbu vec sve priznao o cemu se radi?
rekao je da imaju da uzmu sve Sharinge i da dokaze da je on najjaci.

hvali Viktora da je najbolji od svih vas a nije mu dao da preuzme svoj Sharing opet nazad nego se bidao protiv "najboljeg Viktora " na 1.5 mil. i nije mu dopustio da uzme svoj biznis nazad.

sad ti racunaj 1+1 i na koj rezultat ces doc .I kako je doslo do Viktorovog bana zbog kojeg razloga

a da ne spomunjem Zampu i mene.

na kratko svako ko je njima konkurencija
bilo Biznis ili Familija se rijsi sa logovima.

a odkud njima ti precizni logovi to si mozes i sam smisliti.

(sta mislis zbog cega se kaci ovaj decko? pa treba sharing da dode ;) )

ahjaaaa
traku ti pise Coby preko svojih.


jos neka pitanja?
 

Jankooo

Player
Player
Joined
Jan 5, 2023
Messages
212
Stvarno da jos nisi skuzio pricu o cemu se radi?

zar ti nije Denis sadasnji Ahmed na prvu zalbu vec sve priznao o cemu se radi?
rekao je da imaju da uzmu sve Sharinge i da dokaze da je on najjaci.

hvali Viktora da je najbolji od svih vas a nije mu dao da preuzme svoj Sharing opet nazad nego se bidao protiv "najboljeg Viktora " na 1.5 mil. i nije mu dopustio da uzme svoj biznis nazad.

sad ti racunaj 1+1 i na koj rezultat ces doc .I kako je doslo do Viktorovog bana zbog kojeg razloga

a da ne spomunjem Zampu i mene.

na kratko svako ko je njima konkurencija
bilo Biznis ili Familija se rijsi sa logovima.

a odkud njima ti precizni logovi to si mozes i sam smisliti.

(sta mislis zbog cega se kaci ovaj decko? pa treba sharing da dode ;) )

ahjaaaa
traku ti pise Coby preko svojih.


jos neka pitanja?
sve pojasnjeno
 

MaximGuzina

Player
Player
Joined
Aug 2, 2024
Messages
14
Svaka ti čast brate, dao si mi još jedan razlog da se ne vratim na ovaj projekat, ovakvi bolidi i drukeri i generalnom toksični igrači me tjeraju sa servera, toliko dobar projekat, a toliko loš community, sramota...
 

MaximGuzina

Player
Player
Joined
Aug 2, 2024
Messages
14
Stvarno da jos nisi skuzio pricu o cemu se radi?

zar ti nije Denis sadasnji Ahmed na prvu zalbu vec sve priznao o cemu se radi?
rekao je da imaju da uzmu sve Sharinge i da dokaze da je on najjaci.

hvali Viktora da je najbolji od svih vas a nije mu dao da preuzme svoj Sharing opet nazad nego se bidao protiv "najboljeg Viktora " na 1.5 mil. i nije mu dopustio da uzme svoj biznis nazad.

sad ti racunaj 1+1 i na koj rezultat ces doc .I kako je doslo do Viktorovog bana zbog kojeg razloga

a da ne spomunjem Zampu i mene.

na kratko svako ko je njima konkurencija
bilo Biznis ili Familija se rijsi sa logovima.

a odkud njima ti precizni logovi to si mozes i sam smisliti.

(sta mislis zbog cega se kaci ovaj decko? pa treba sharing da dode ;) )

ahjaaaa
traku ti pise Coby preko svojih.


jos neka pitanja?
1+1= on je čisti egoist, egoizam kao politička ideologija, on nema nikakvih vrijednosti, normi, morala nit vjeruje u bilo šta osim samog sebe i pregaziti će sve morale i svakoga tko mu stane na put.
 

st1nky p1nky

Player
Player
Joined
Jun 24, 2024
Messages
21
Malcom Yipp znamo ko si, sad ces da vidis ko je najbogatiji, a ti Denise, nismo se mesali, al' sad cemo! Viktor je svima pomagao, niste mu ni do kolena... Sram vas bilo...
 

st1nky p1nky

Player
Player
Joined
Jun 24, 2024
Messages
21
Takodje bi trebalo i da se ispita Gospodin "Malcom Yipp" odakle njemu sve te informacije, kad vec sve zna, a ima 50 naloga. I nema koje pravilo nije prekrsio. I ovo je stvarno sramota da on bilo sta postavi. Pozz
 

st1nky p1nky

Player
Player
Joined
Jun 24, 2024
Messages
21
I mi isto da se kazni covek koji ima 50 naloga, kome treba pomoc... Mnogo je jadno sto ovo radis, isti rukopis... Samo Slep ne vidi, a to ko je dusman govoris o sebi.
 

Vasа Simic

Player
Player
Joined
Jun 18, 2023
Messages
158
Zamislite sta bi bilo da se pokaze RS forum ljudima sto su se trudili da ga odrade? Nema dalje sta da se prica...
 
Top Bottom