Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
28427
Players nickname
Coby Redington
Suspect ID
28238 i 33876
Date of violation
Aug 7, 2024
Time of violation
3:18
Proofs
https://imgur.com/vJfPxNJ

Youngstar0555

Player
Player
Joined
Aug 29, 2023
Messages
255
Coby i sam vidis da mu puca kurac dal ce biti ban ili ne izgleda da mu je sve jedno
 

MaximGuzina

Player
Player
Joined
Aug 2, 2024
Messages
14
Nije nacionalizam ako nisi Šiptar. Bilo upućeno prema tebi, ali ti si Bosanac ak ose ne varam?
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
596
Coby i sam vidis da mu puca kurac dal ce biti ban ili ne izgleda da mu je sve jedno
Nema veze, molio je za unban mjesecima kad je bio perma banovan, očigledno je da ne cijeni šansu koja mu je pružena :D
 

MaximGuzina

Player
Player
Joined
Aug 2, 2024
Messages
14
Nema veze, molio je za unban mjesecima kad je bio perma banovan, očigledno je da ne cijeni šansu koja mu je pružena :D
Brata namještaj zbog jedne riječi koja mu je izletila. Koji klošar moraš bit da sve što radiš cijeli daj jeste da namještaj banove ljudima u igrici.
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
596
Brata namještaj zbog jedne riječi koja mu je izletila. Koji klošar moraš bit da sve što radiš cijeli daj jeste da namještaj banove ljudima u igrici.
Jest ja sam najgori upravu si, napusti moj komentar ljubim te
 

MaximGuzina

Player
Player
Joined
Aug 2, 2024
Messages
14
Jest ja sam najgori upravu si, napusti moj komentar ljubim te
Ima i gorih, ali ne vidim nikakvu potrebu da to radiš. Baš zbog ljudi, a specijalno umišljenih kidara koji toliko vole namještati banove iz 2 razloga:

- izopačeni su
- jer ih je ubio u RP-u tijekom pomorske, bitke za blago ili nešto slično, pa se naljutio.
 

Dragan Macak

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jan 14, 2024
Messages
1,048
Nakon pregleda dokaza odlucio sam Prihvatiti ovu zalbu.
ID 33786 ce dobiti kaznu z Nacionalizam
ID 28238 ce dobiti kaznu za OffTopic u Club Chat
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom