Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12669
Players nickname
Denza Washington
Suspect ID
33876
Date of violation
Aug 7, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/

Denza Washington 🔥

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
2,053
Igrac konstantno krši pravila, svakodnevno krši teža pravila poput G.P.6.15, P.Z.Z.1.1, G.P.3.2+3.1.

Nekoliko mjeseci je ban evejdo sa razlicitih acc-ova, kada je bio banovan za cheat,+konstantno krsenje pravila, molio je Muju da mu pruze sansu, medjutim kada mu je pruzena sansa, igrac je postao još agresivniji, nakon toga krši pravila gdje stigne, bio je banovan za cheat, svakodnevno krši pravila najteža, sve u svemu, provjerite historiju kazni na forumu i IG i uvjerit cete se, zamolit cu vas da uklonite ovog igraca s projekta sto je prije moguce jer unistava roleplay, bez straha za posljedice​
 

Petre Makedonec

Player
Player
Joined
Feb 5, 2024
Messages
83
Igrac konstantno krši pravila, svakodnevno krši teža pravila poput G.P.6.15, P.Z.Z.1.1, G.P.3.2+3.1.

Nekoliko mjeseci je ban evejdo sa razlicitih acc-ova, kada je bio banovan za cheat,+konstantno krsenje pravila, molio je Muju da mu pruze sansu, medjutim kada mu je pruzena sansa, igrac je postao još agresivniji, nakon toga krši pravila gdje stigne, bio je banovan za cheat, svakodnevno krši pravila najteža, sve u svemu, provjerite historiju kazni na forumu i IG i uvjerit cete se, zamolit cu vas da uklonite ovog igraca s projekta sto je prije moguce jer unistava roleplay, bez straha za posljedice​
Denza tu kacis ljude svakodnevno da pogorsavaju RP na proekta kada i ti to radis hapsis ljude bez razloga naprimer kada smo izvadili kamera moj drug i ja da te snimamo ti ne hapsis kako sta i radis MG i ponasas se kako malo djete kacis ljude za neke gluposti.Zapitaj se malo kolko godina imas i kakve gluposte se raspravlja !!
Prisaberi se malo !


 

Bambi24

Player
Player
Joined
Aug 4, 2024
Messages
11
Igrac konstantno krši pravila, svakodnevno krši teža pravila poput G.P.6.15, P.Z.Z.1.1, G.P.3.2+3.1.

Nekoliko mjeseci je ban evejdo sa razlicitih acc-ova, kada je bio banovan za cheat,+konstantno krsenje pravila, molio je Muju da mu pruze sansu, medjutim kada mu je pruzena sansa, igrac je postao još agresivniji, nakon toga krši pravila gdje stigne, bio je banovan za cheat, svakodnevno krši pravila najteža, sve u svemu, provjerite historiju kazni na forumu i IG i uvjerit cete se, zamolit cu vas da uklonite ovog igraca s projekta sto je prije moguce jer unistava roleplay, bez straha za posljedice​
Slusaj denza ovo sta radis nije posteno sa tvoje strane slobodno nastavi tako znamo svi kakav si ti lik iskrositavas jer si dobar sa adminima i kad ti okacis da ce dobit ban al nije problem nastavi tako zbog tebe ce svi quitat RS1 a abraham i mujo ovake ljude odobravaju da igrajo mislim da ovo treba da se banuje a ne te koji krse pravila ajde da on okaci stvari sto nemu to toliko smeta al ne on ti radi da dobie paznju koljo je on jak ko si ti niko i nista tebe i cobya mozete samo na kurac da me povucete necu vise da pisem ovde al smorio si djiete
 

Bambi24

Player
Player
Joined
Aug 4, 2024
Messages
11
Volio sam te ko brata nijednom te nisam okacio nista nisam tio da ti kvarim al sasro si ga budi ko prije i zejebavaj se sludima nebudi dzubre
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom