Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Lider za Los Santos Vagos | Lemi Obrnemi

Rejected
Status
Not open for further replies.

lemi :D

im afraid of women
Player
Joined
Jan 15, 2024
Messages
25
Lider za Los Santos Vagos | Lemi Obrnemi
Informacije

1. Vaše ime IRL: Emil
2. Vaše godine : 15
3. Vremenska zona : GMT+1
4. Prosjek online po danu: 6-8h
5. Vaš Discord : catiibusic
6. Vaše ingame ime : Lemi Obrnemi
7. Vaš ID : 33049

Dodatne informacije

1. Lider za Los Santos Vagos
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

->Bio sam duze vrijeme u gradu i upleo se u ilegalne radnje i organizacije. Bio sam 1 do 2 godine u kriminalnoj organizaciji. Započeo sam svoje putovanje s bandom The Families kako bih stekao iskustvo kriminalca. Imam veliko iskustvo zapovijedanja u svim različitim bandama u gradu. Kao vođa, mogu se nositi s Vagosima zbog mog razumijevanja svake pojedine stvari o bandama i načina na koji će one glatko teći iz mog prethodnog iskustva.

-> Želim postati vođa Los Santos Vagosa jer želim sudjelovati u mnogim događajima kao što su pljačke trgovina/gun stora, podmornica i mnogi drugi itd. Želim povećati kriminalnu stranu tako što ću svakodnevno organizirati mnogo događaja uz dobar bonus u organizaciji. Želim također aktivirati geto dominirajući drugim bandama i pljačkajući bez kršenja pravila. Ako ja dobijem vodstvo onda će se moji prijatelji, članovi obitelji pridružiti Vagosima i pomoći mi da završim svoj mandat bez ikakvih poteškoća.

-> Kao vođa osigurat ću da svi tjedni zahtjevi budu ispunjeni bez ikakvog utjecaja na bandu, postojat će aktivni članovi u organizaciji koji će prisustvovati svakom događaju bande. dajem zamjenika povjerljivom covijeku tako da možemo prisustvovati svakom događaju zajedno , posebno kasno navečer. Stvorit ću najbolji tim za farbanje grafita i dobivat će maksimalnu zaradu u organizaciji i samim tim turf tim će dobiti velike bonuse. Sto ćemi pomoći da doguram svoju organizaciju na 100% u mom mandatu.
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

->Neće biti toksičnosti u organizaciji.
->Unajmit ću osobe koje znaju pravila za RP i bande.
->Dominirat ću getom sa svojim ljudima.
->Talačke će se odrzavati redovno i sve druge aktivnosti koje banda moze da radi.
->Imati ću dobre zamjenike koji će mi redovno pomagati.
 

Carlos Malchiny

Server Administrator
Server Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
2,215
Cestitamo, pozvani ste na interview za Los Santos Vagos koji ce se odrzati sutra (Petak) 23/08/2024 u 19:00h
Budite u čekaonici 5 minuta prije početka.

Ako imate nekih zabrinutosti oko interviewa, kontaktirajte me preko discorda.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom