Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
000000000
Players nickname
Ferid_Hiljaga
Suspect ID
4555555
Date of violation
Aug 9, 2024
Time of violation
3
Proofs
https://youtube.com

FeridH

Player
Player
Joined
Oct 5, 2023
Messages
22
jasno se vidi kako igrac dolazi, kolega je odbrojao, jasno se cuo, on je pucao na nas
 

vaskyezz

Player
Player
Joined
Dec 24, 2023
Messages
94
Hahahhaah ovo je smiješno žalba čuje se kako sam brojao drugo radiš mg kao lud i ti i drug ti treće pokupio si moju kratku stoku i metke za nju sa puškom u ruci što je isto pg i molim admina koji ovo bude ovo gledao da uzme u obzir i ove stvari koje si ti radio i da ti da kaznu.
 

FeridH

Player
Player
Joined
Oct 5, 2023
Messages
22
Trenutno ne mogu zakljuciti zalbu

Dostavite POV u kojem se cuje vas glas
Rok 12h
Smijesno je da se trazi moj glas ne moram se xuti uopste, cuje se kolega koje bio sa mnom, ne vidim u cemu je problem. Ocigledno je tesko zakljuciti da drugi krse pravila, bilo je bezbroj ovakvih situacija gdje se jq ne cujem, a kolega cuje. Ne samo kod mene nego i kod drugih igraca, fascinantno je kolko se ovo desava, pogtovo vdm, ali niko ne prati, pa sta bih i ja ako nemam stete, hvala svakako,
 

FeridH

Player
Player
Joined
Oct 5, 2023
Messages
22
Hahahhaah ovo je smiješno žalba čuje se kako sam brojao drugo radiš mg kao lud i ti i drug ti treće pokupio si moju kratku stoku i metke za nju sa puškom u ruci što je isto pg i molim admina koji ovo bude ovo gledao da uzme u obzir i ove stvari koje si ti radio i da ti da kaznu.
Svaki komentsr za tebe je suvisan, kada bi se gledao svaki detalj, manje bi bilo djece, a vise igraca
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom