Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
54614
Players nickname
Laske Skank
Suspect ID
54545
Date of violation
Aug 9, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://imgur.com/5yq5mdz

Laskee

grp kidara lal
Player
Joined
Apr 3, 2024
Messages
129
Sve u POV.
Da mi nebi trazili ceo screen evo screen gde je danas uzeo nesto ili juce nisam tacno siguran, uzeo nam je juce neke stvari pa ih nije vratio tako da je napustio familiju i ocu da se kazni za 6.22 sto je brze moguce.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,731
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu , molit cu vas samo da potvrdite ovde ID na koji se zalite obzirom da ID na dokazima i ID u naslovu nije isti !

Rok za potvrdu je 6h
 

Laskee

grp kidara lal
Player
Joined
Apr 3, 2024
Messages
129
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu , molit cu vas samo da potvrdite ovde ID na koji se zalite obzirom da ID na dokazima i ID u naslovu nije isti !

Rok za potvrdu je 6h
izvinjvam se napisao sam moj ID bice promenjeno!
(reseno)
 

mihail_borba

Player
Player
Joined
Jan 14, 2024
Messages
13
postovanje administracijo. Da jesam uzimao municiju ali krao nisam gospodin lazar nije ni bio tu kada smo se ja i lider dogovorili da smem da uzimam municiju kad sam u njegovom famu. uzeo sam tu municiju,rev i dva pancira kada smo isli na talacku koju je organizovao co leader i moj prijatelj kenda. Posto smo bili opljackani posle talacke meni i kendi su te stvari uzete. a gore su rekli da sam smeo uzimati oruzije kad idemo na ic ili oc evente moj prijatelj kenda moze da potvrdi moju pricu
 

Vukasin Raic

Player
Player
Joined
Nov 12, 2023
Messages
211
postovanje administracijo. Da jesam uzimao municiju ali krao nisam gospodin lazar nije ni bio tu kada smo se ja i lider dogovorili da smem da uzimam municiju kad sam u njegovom famu. uzeo sam tu municiju,rev i dva pancira kada smo isli na talacku koju je organizovao co leader i moj prijatelj kenda. Posto smo bili opljackani posle talacke meni i kendi su te stvari uzete. a gore su rekli da sam smeo uzimati oruzije kad idemo na ic ili oc evente moj prijatelj kenda moze da potvrdi moju pricu
slazem se
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom