Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected FAIL RP ID 51811, 55688, 48861, 27742

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
61178
Players nickname
Ivan Angell
Suspect ID
0000
Date of violation
Aug 11, 2024
Time of violation
11 : 04
Proofs
https://youtu.be/9JgW4baeBiI

Ivan Ingeel

Player
Player
Joined
Jul 7, 2024
Messages
73
SVE U POV, nisam prico htijeo sam nesto rec ali se on poceo derat pa mi se nije dalo svađat s takvim likom i samo sam drzo mikrofon, prvi dio ovoga gdije su me ubili na blacku je prihvacen ako hocete mozete ga nači, nisam ga pucao kako on kaze sve se vidi u 1. (prihvacenom povu) (ovo je drugi dio gdije me robaju)
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,547
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu da zakljucim ovu zalbu

To sto vi kazete da ste samo drzali slovo N a niste pricali meni nije dovoljan dokaz da vama vas glas snima , samim time ovaj POV nije validan , ukoliko je to kako vi kazete istina dostavite onda duzi POV na kom mogu da vidim da koristite Mikrofon i da vam vas program to snima , ukoliko nemate ovaj POV nije validan i zalba se ne moze prihvatit

Rok za dostavu dokaza / validnog POV-a je 6h !
 

Bogoljub Necakov

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
50
A brt kid nema sta drugo da radi nego kao ides na glatski ides na glatski to sto ulazi i izlazi sa bleka 5 puta i puca po nama i bezi nazad...
 

Stoja Stojanovic

Player
Player
Joined
Dec 23, 2023
Messages
93
Admine kako on jos ima svoju licnu biografiju kada je prekrsio mnogo pravila ne bih smeo da nosi Heavy snajper
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom