Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
52327
Players nickname
Grimmy Moto
Suspect ID
49030 55778
Date of violation
Aug 11, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://imgur.com/a/xfppbtl

GrimMoto

Player
Player
Joined
Nov 27, 2023
Messages
82
Na slikama se vidi kako me prvo trazi pod imenom Grimi Bakar,pa mi u porukama trazi dal imam bakar da se kupi , osoba pod imenom Miko Sloboda ID 49030.
A nakon par sati onda se i njegov prijatelj Nikola Pajser ID 55778 sa istom prozivkom javlja u klub cetu.
Inace moj Muz je romske nacjonalnosti pa pokusavaju na taj nacin da prozivaju i vredjaju.
Zahtevam da se ovo kazni jer stvarno nema smisla da me tako prozivaju.
 

Nikola Dunjic

Player
Player
Joined
Jun 10, 2023
Messages
227
Na slikama se vidi kako me prvo trazi pod imenom Grimi Bakar,pa mi u porukama trazi dal imam bakar da se kupi , osoba pod imenom Miko Sloboda ID 49030.
A nakon par sati onda se i njegov prijatelj Nikola Pajser ID 55778 sa istom prozivkom javlja u klub cetu.
Inace moj Muz je romske nacjonalnosti pa pokusavaju na taj nacin da prozivaju i vredjaju.
Zahtevam da se ovo kazni jer stvarno nema smisla da me tako prozivaju.
Inače to ti je do LI jer su izbacili oglas gde traže osobu koja ne postoji.
 

GrimMoto

Player
Player
Joined
Nov 27, 2023
Messages
82
Ja se u gejmu zovem Grimi i jedina sam pod imenom Grimi i ti clanovi su kod nas u femu bili duzi vremenski period,zasto se mesas kada se uopste ne tice tebe,zamolila bih te da produzis dalje!
 

Nikola Dunjic

Player
Player
Joined
Jun 10, 2023
Messages
227
Ja se u gejmu zovem Grimi i jedina sam pod imenom Grimi i ti clanovi su kod nas u femu bili duzi vremenski period,zasto se mesas kada se uopste ne tice tebe,zamolila bih te da produzis dalje!
Nije bio nikakav napad na tebe, samo kažem da je veća greška u LI i da treba da se žališ na njihovom disc jer su izbacili oglas sa ne postojećom osobom.
 

Goku Hazuki

Player
Player
Joined
Dec 5, 2023
Messages
159
Na slikama se vidi kako me prvo trazi pod imenom Grimi Bakar,pa mi u porukama trazi dal imam bakar da se kupi , osoba pod imenom Miko Sloboda ID 49030.
A nakon par sati onda se i njegov prijatelj Nikola Pajser ID 55778 sa istom prozivkom javlja u klub cetu.
Inace moj Muz je romske nacjonalnosti pa pokusavaju na taj nacin da prozivaju i vredjaju.
Zahtevam da se ovo kazni jer stvarno nema smisla da me tako prozivaju.
a kako znas id i da bbas tebe traze u gradu je 60000k imena tako da ovde nije nista nacionalizam
 

Dejan123

Player
Player
Joined
Jun 24, 2024
Messages
2
На сликама се види како ме прво тражи под именом Грими Бакар,па ми у порукама тражи дал имам бакар да се купи , особа под именом Мико Слобода ИД 49030.
А након пар сати онда се и његов пријатељ Никола Пајсер ИД 55778 са истом прозивком јавља у клубу цету.
Инаће мој Муж је ромске националности па покушавају на тај начин да прозивају и вредјају.
Захтевам да се ово казни јер стварно нема смисла да ме тако прозивају.
Дruze koliko ti moras biti degradirana da to kacis
 

Dejan123

Player
Player
Joined
Jun 24, 2024
Messages
2
Ја се у гејму зовем Грими и једини сам под именом Грими и ти кланови су код нас у фему били дужи временски период,зашто се месас када се уопсте нетице тебе,замолила бих те да продузис даље!
Тi si jedan debil
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom