Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
38227
Players nickname
Roland Vig
Suspect ID
38885
Date of violation
Aug 13, 2024
Time of violation
13:51
Proofs
https://youtu.be/DsJKFAI3eS0

Roland Vig

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
71
Posotovana administracio , video jeste kratak ali u prethonom delu nije bilo nista zanimljivo zato sam i skratio gde dotrcava jedan pa me ubio bez brojanja kao sto se vidi u videu
 

Carlos Malchiny

Server Administrator
Server Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
2,017
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.

Dostavite POV od pocetka situacije, mi cemo zakljuciti sta je bitno na snimku a sta nije, ali svakako dostavite duzi POV 1+min
Rok za dostavu 6h
 

Roland Vig

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
71
stavio sam 2 min video i tu se vidi BMW limuzina kako silazi preko brda znaci PG ali ID : 0000 , a discord se cuje u pozadini ali ne od ove situacije nego iz druge situacije ima malo masnih reci ali ne uvezi ovog sto se tu desilo
 

ToniColucci

Player
Player
Joined
Jul 17, 2024
Messages
20
ko prvo discord ti je upaljen i pricas preko njega MG
ko drugo cuje se da se broji tvom prijatelju pored i niko od vas nije mrdno FEARRP
pozz
 

Roland Vig

Player
Player
Joined
Oct 13, 2023
Messages
71
meni nije niko brojo culo bi se , a moj glas se ne cuje na discordu posto snimanje ide kroz N slovo tako da nije MG a na discordu pricam sa Caps Lock a ne pricamo o situaciji koja se trenutno vodi posto culo se i skola itd ... poslusaj malo bolje a ako nekom brojis ti brojis za istu grupu ljudi ili pojedinacno ti si meni samo pritrcao i pucao a mi smo bili dalje jedan od drugog
 

Carlos Malchiny

Server Administrator
Server Administrator
Joined
May 1, 2022
Messages
2,017
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.

ID 38885 dobit će kaznu za G.P 6.15
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom