Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
45040
Players nickname
Jaki Panj
Suspect ID
38880, 62950...
Date of violation
Aug 13, 2024
Time of violation
17:00
Proofs
https://youtu.be/sLnbGzsZ5GU

Jaki Panj

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
321
Ne smeju da uzvrate paljbu nisu policijaci. Na snimku se ne vidi da ih ima vise od 3 vec kasnije u dvoristu kada su pucali
 

Synx

Player
Player
Joined
Aug 9, 2022
Messages
208
vidi se da 3 lasera metaka pucaju po meni, vidite kill logove
Nauci bate pravila da ne bi bila sranja i brojs prvi i pucas i uzvrate ti dzaba si bio admin kad si na prvi mesec bio skinat sto neznas pravila nauci sve pa jedi govna drugima jel i sam neznas pravila, idi procitaj ih malo pa okaci zalbu kidaru mali nemas ni 13 ko prvo
 

Stojke Onee

Player
Player
Joined
Jun 8, 2024
Messages
84
vidi se da 3 lasera metaka pucaju po meni, vidite kill logove
Ne moze nikako da bude warn, na snimku se ne vidi da troje pucaju.Na kraju snimka se vidi kako lik samo trci, procitaj mi ti jos malo pravila pa dodji…
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Momčić uljece sam u čuvanu tvrđavu , otvara vatru na zaštitare i očekuje da ga svi gledaju dok ih on eliminira jednog po jednog .
To mora da je Jason Bornić

:p
 

Luna Gray

Player
Player
Joined
Jul 29, 2021
Messages
14
Ma samo je malo povrijeđen što mu nije upalila taktika laganja, pa se vraćao poslije da može nešto okačiti...
 

Nebojsa_doktor

Player
Player
Joined
Aug 23, 2023
Messages
11
Dok se broji do 5 to mora da traje 5 sekundi, ti si tih 5 izbrojao za 3, sto je warn samo tebi.

LP.
 

Jaki Panj

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
321
Necu budem smrad, lepo dosao covek i sve rekao postujem nekog 9k IDa iz vendette
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom