Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved WARN FAMILIJA BERLUSCONI | 50510,48861,61753,54890,54731

Status
Not open for further replies.
Your ID
15275
Players nickname
Nikola Young
Suspect ID
61753
Date of violation
Aug 15, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/2QwcyqkmhPk

Roman Castellano

Berlusconi
Player
Joined
Mar 17, 2022
Messages
46
Jbg to o pravilima se ne isplati polemisati, ja samo kazem kako je trenutno. Admini moraju da postupe po definisanim pravilima jbg. Ubuduce pustite ga nek vas ubije pa vi njega kacite i on ce dobiti kaznu a vi cete panele koje bi on ukrao nadoknaditi
Ma gledaj brate, ja ne mogu da se bavim klincima koji nemaju druge zanimacije okolo. Šta da ti kažem:)
 

paranoia

Netherlands
Player
Joined
Jul 9, 2024
Messages
60
Dobro vece postovana Administracijo nakog sto sam pogledao POV od ovog momka, vidi se da je usao na 5 ljudi sam to je prva stvar, a druga stvar je kada je ubio osobu ID 50510. Poceo je da puca po ostalim momcima (Nisi brojao), automatski imaju pravo da uzvrate paljbu jer se nalaze u svom posedu. Zamolio bi Administraciju pazljivo da pogleda ovu zalbu i da donese ispravnu odluku hvala.
 

Cile Radovic

SRB
Player
Joined
Sep 17, 2023
Messages
123
Dobro vece postovana Administracijo nakog sto sam pogledao POV od ovog momka, vidi se da je usao na 5 ljudi sam to je prva stvar, a druga stvar je kada je ubio osobu ID 50510. Poceo si da pucas po ostalim momcima (Nisi brojao), automatski imaju pravo da uzvrate paljbu jer se nalaze u svom posedu Zamolio bi Administraciju pazljivo da pogleda ovu zalbu i da donese ispravnu odluku hvala.
druze nisu policajci i ne smeju da uzvrate palju bez 5 sekundi .. nauci pravila pa onda pisi
 

paranoia

Netherlands
Player
Joined
Jul 9, 2024
Messages
60
Pa samo ispravljam ljude o pravilima. Prva greska je to sto kazete da ne trebate brojati ako neko puca na vas, ne treba samo ako ste policija a to niste
Drugo nigdje se ne vidi da on ne snima sve slojeve, vjerovatno on misli na mis sto se vidi na kraju al to je radi skripte da bi mogao da klikne da pozove hitnu ali ga je poslalo u bolnicu odmah pa je ostalo.
Prekrsio je i postavljac zalbe ali i svi sto su pucali na njega
Bio si Administrator i ne znas pravilo da ima pravo u svom posedu da uzvrati paljbu, jer mu nijee brojano
 

andrej031

Player
Player
Joined
Sep 19, 2023
Messages
151
Био си Администратор и не знас правило да има право у свом поседу да узврати паљбу, јер му нијее бројано
Бrate nesmes da pucas ako nisi brojao ovo je warn na npc fem!
 

Bisha Verstappen

Player
Player
Joined
Feb 18, 2024
Messages
147
SVE SE VIDI U POV-U JA ZAHTEVAM DA SE OVA FAMILIJA STROGO KAZNI.JEL OVO NIJE PRVI PUT DA OVAKO SE DESAVA.
Kako vi meni idete na zivce s tim "Pucanjd bez brojanja, bravo...." razbistri svoj vjerovatno mali mozak i skontaj da ti prvi krsis pravila ovde i da to sto si sad okacio nema veze s vezom znaci ti ovde i 6.15 krsis i pg jer pricas dok si mrtav pa jebo ga ljeb ako kacite nesto nemojte sebe sramotit
 

Dzoni12

Player
Player
Joined
Jul 11, 2023
Messages
80
Pa samo ispravljam ljude o pravilima. Prva greska je to sto kazete da ne trebate brojati ako neko puca na vas, ne treba samo ako ste policija a to niste
Drugo nigdje se ne vidi da on ne snima sve slojeve, vjerovatno on misli na mis sto se vidi na kraju al to je radi skripte da bi mogao da klikne da pozove hitnu ali ga je poslalo u bolnicu odmah pa je ostalo.
Prekrsio je i postavljac zalbe ali i svi sto su pucali na njega
Snimam sve slojeve pokazacu
 

Bogoljub Necakov

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
50
Ja ne znam sto se vi nervirate kada je kid svestan da je uradio PG,FearRP i GP 6.15 i MG,ali je imak okacio zalbu cisto kako bi dobili warn njemu upozorenje ili demorgan nije bitan to ce da odlezi...
 
Last edited:

Teo Cvetkovic

Samo da trošim ruske pare, давай давай !
Player
Joined
Mar 22, 2022
Messages
335
momak nema strah za zivot ocigledno da se ovaj sto snima treba kazniti
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom