Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Aplikacija za lidera NG | Doktor Belvedere

Rejected
Status
Not open for further replies.

Vladan April

Player
Player
Joined
Jun 17, 2024
Messages
11
Informacije

1. Vaše ime IRL: Vladan
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Prosjek online po danu: 6-8h
5. Vaš Discord:vladaann
6. Vaše ingame ime: Doktor Belvedere
7. Vaš ID:57263


Dodatne informacije

1. Lider za.....
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1.Lider za.....
1.Lider za NG

2.Zasto zelite biti lider ove specificne organizacije?

1)Oduvek sam sanjao biti lider bilo koje organizacije. Od svih organizacija najvise iskustva imam u NG gde sam nekoliko puta bio 26 i veci rank.
2)NG je organizacija koja po meni ima najbolju kolegijalnost i uz moju moc da vodim ja bih NG odveo do njegovogo maximum-a.
3)Veoma sam akitivan i uvek bi bio tu za moje ljude. Ta aktivnost od 6-8h bi se menjala i uglavnom bi bila veca od 8h.

3.Vas savet za poboljsanje RolePlay-a u organizaciji.
3.Unutar NG-a bi stvorio novu specijalnu jedinicu. Brigada. Brigada bi bila podeljena u 2 dela, 63 i 72. Te brigade bi bile vodjene od strane jednog vodje brigade.
Pored te specijane jedinice, jedinica vojne policije bi bila promenjena gde bi radila i isla u patrole ne samo oko vojne baze nego i granicama koje bi ja, kao lider odredio.
Imali bi posebne jedinice koje sede na kapijama i ja cu od njih zahtevati najvecu aktivnost.
Aplikacije bi odmah bile otvorene i nebi ih zatvarao neko vreme gde bi regrutacije bile radjene na dnevnom nivo-u
Promenio bi vojni rok gde bi ti bilo potrebno ako si iz druge drzavne organizacije 5 dana a ako nisi iz drzavne organizacije takodje 5 dana (Ne zanimame pa makar bio lider te organizacije)
Ammo run-ove bi radio svakog dana, ako ne ja licno odma ljude koje zaduzujem za to, sve organizacije ce uvek imate metkove i to na pretok.
Malo vise o brigadi. Za nju bi postojale posebne aplikacije gde ce clanovi proci razlicita ispitivanja za tu jedinicu.

--------------

Cinovi.

1.Suspend
2.Regrut
3.Vojnik
4.Branilac kapija
5.Vojni rok
6.Vojna policija
7.63 Specijalna Brigada
8.72 Specijalna Brigada
9.Zamenik Supervisora
10.Podporucnik
11.Porucnik
12.Oficir
13.Zamenik Komandanta
14.Komandant
15.Supervisor
16.Brigadni General
17.Glavni Oficir
18.Corporal
19.Kapetan
20.Major
21.PodPukovnik
22.Pukovnik
23.Assitent Generala Armije
24.Zamenik Generala Armije
25.General Armije
 

Milan Bucojevic

Player
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
437
Na razmatranju

Ako smatrate da je kazna koju je administrator izrekao netačna, slobodno podnesite žalbu.
RS Server Administrator
LSPD Curator

NG Curator
 

Milan Bucojevic

Player
Player
Joined
Jun 8, 2022
Messages
437
Odbijeno

Zbog IG kazni i Nedovoljno ulozenog truda u aplikaciju


Ako smatrate da je kazna koju je administrator izrekao netačna, slobodno podnesite žalbu.
RS Server Administrator
LSPD Curator

NG Curator

 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom