Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za National Guard | Don Pegla | 25884

Rejected
Status
Not open for further replies.

Mikac Zarkic

Player
Player
Joined
Jan 8, 2022
Messages
38
1. Vaše ime u RL: Marko

2. Vaše godine 17

3. Vremenska zona: GMT+1

4. Prosječna aktivnost na dan: 10h-20h

5. Vaš Diskord: donmikac

6. Vaše Ingame ime: Don Pegla

7. Vaš ID: 25884


Dodatne Informacije
1. Lider za Nacionalnu Gardu.

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?
(Navedite tri razloga s objašnjenjem)

- Zelim biti lider Nacionalne Garde jer zelim da prodjem kroz iskusenje kao lider , imam mnogo iskustva u state organizacijama kao i u Ng-u.
-Proveo sam dosta dugo radeci u drzavnim organizacijama znam kako funkcionisu i u istim bio high-command
-Imam velikog znanja sa role-play pravilima i siguran sam da bih odrzao organizaciju puna 2 mandata i da bi time sigurno poboljasalo roleplay

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.

Moj savet za poboljsanje roleplaya,ja licno bih bio jako aktivan sto bi doprinelo samoj organizacija tako i roleplay. Imao bih vec spremnu ekipu koja bi takodje bila aktivna, ammo run bi se isporucivao organizacijam svaki dan, ljudstvo bi bilo takticki rasporedjeno kako na kapijama tako na parashutima za municju,uveo bih patroliranje oko baze, napravio bih jedinice vazdusne ophodnje gde bi helikopteri i avioni leteli oko Ng-a i osiguravali vazdusni promet, imao bih odlicnu komunikaciju sa svim drzavnim organizacijama a sa Sahp-om bi imao najvecu komunkaciju jer su nama najblizi.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom