Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected G.P 6.15 I 483 62782 53231 11272 54322

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
30787
Players nickname
Jason Browns
Suspect ID
11272 54322
Date of violation
Aug 19, 2024
Time of violation
3 15
Proofs
https://youtu.be/4HzY3R-390w

Jason Fedredov

Player
Player
Joined
Jan 29, 2023
Messages
293
sve u POV,prolazio sam ovuda i njih 10 izletilo i pucalo me bez i jednog razloga za tim,olim da se kazne
 

Nemanja Zajcev

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 13, 2022
Messages
1,571
Nakon pregleda dokaza ne mogu zakljuciti zalbu.
Dostavite POV od pocetka situacije.
Rok za dostavu je 14h.​
 

Mara_Matic

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
39
postovana administracijo, ova gospoda dolaze svakodnevno da nas trolaju, krse pravila i sjecu videe samo na onim mjestima koje njima pasu ne bi li nam namjestili warnove/banove ili slicno. To je pocelo kako smo usli u top 10 familija. Cak smo dobili warn za to sta smo ga ozivili nakon sto je krao panele gdje smo ga ubili. Nismo mu ni rekli ni da cemo ga robat ni otimat nego da digne ruke, jer smo ga htjeli pitat sto troluje, medjutim on nije digo ruke, i objavio to, i mi dobili warn.

A evo vam jerdan mali isjecak ove osobe tog istog dana.
 

Mara_Matic

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
39
zamolio bih da se osoba kazni vec jednom, ovo je preslo svaku granicu. On i ovaj njegov drugar
 

Mara_Matic

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
39
Nakon sto je umro vise puta u kratkom vremenu, tu je dosao sa tim autom da troluje OPET, i vozio unazad sa njim (blinda) i gazio po dvoristu nasem.
 

Mara_Matic

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
39
Mislis, nemozes nista od ranije pokazat jer si krsio u tom momentu pravila da te 3 puta banuju.
 

Mara_Matic

Player
Player
Joined
Aug 14, 2022
Messages
39
postovana administracijo, ova gospoda dolaze svakodnevno da nas trolaju, krse pravila i sjecu videe samo na onim mjestima koje njima pasu ne bi li nam namjestili warnove/banove ili slicno. To je pocelo kako smo usli u top 10 familija. Cak smo dobili warn za to sta smo ga ozivili nakon sto je krao panele gdje smo ga ubili. Nismo mu ni rekli ni da cemo ga robat ni otimat nego da digne ruke, jer smo ga htjeli pitat sto troluje, medjutim on nije digo ruke, i objavio to, i mi dobili warn.

A evo vam jerdan mali isjecak ove osobe tog istog dana.
Postovana administracijo, vidite sami u ovom mojem videu sta kaze na uredjivanje videa... mislim da vam je sve svakako jasno
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom