Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
52865
Players nickname
Vaske Borac
Administrators nickname
Nemanja Zajcev
Date
Aug 20, 2024
Time
6:51
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=3HBva_e6_O4

Vaske Skrbic

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
35
meni nije jasno zasto sam ja dobio za G.P 6.15 ako su mi lica rekli da imam 5 sekundi da se odmaknem i kada sam krenuo da bezim krenuli me pucati od tada sam se okrenuo i pucao ne vidim svrhu zasto bi ja morao njima da brojim ako su oni mene prvi krenuli pucati i zeleo bih da zatrazim ceo pov kada su lica kada sam ih ubio uradila LTA ili ti CL
 

Vaske Skrbic

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
35
meni nije jasno zasto sam ja dobio za G.P 6.15 ako su mi lica rekli da imam 5 sekundi da se odmaknem i kada sam krenuo da bezim krenuli me pucati od tada sam se okrenuo i pucao ne vidim svrhu zasto bi ja morao njima da brojim ako su oni mene prvi krenuli pucati i zeleo bih da zatrazim ceo pov kada su lica kada sam ih ubio uradila LTA ili ti CL
jos sam bio i sluzbeno lice bio sam obucen u policajca i oni su me krenuli pucati ja ne vidim svrhu zasto bi ja njima brojao ako su me prvi pucali
 

Vaske Skrbic

Player
Player
Joined
Dec 25, 2023
Messages
35
meni nije jasno zasto sam ja dobio za G.P 6.15 ako su mi lica rekli da imam 5 sekundi da se odmaknem i kada sam krenuo da bezim krenuli me pucati od tada sam se okrenuo i pucao ne vidim svrhu zasto bi ja morao njima da brojim ako su oni mene prvi krenuli pucati i zeleo bih da zatrazim ceo pov kada su lica kada sam ih ubio uradila LTA ili ti CL
povlacim i pravim novu da bi ste me razumeli
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom