Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
giga chad
Suspect ID
19485
Date of violation
Aug 21, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/oa6wDAVsu7w?si=YUv8fFcGNW4uMCce

RamoIsakcic

Player
Player
Joined
Jul 21, 2024
Messages
8
19485 banovan za 1.6 i dalje igra na tom svom accountu i ako je prodao iteme preko gepeka za rl pare, kad će on dobit project blacklistu Mujo? Ako pravila vaze za sve onda i njega ceka project blacklista, nisi ga bez razloga banovao za G.P 1.6 kad i sam znas da je prodao iteme za rl pare
 

Lucas Alcapone

Player
Player
Joined
Jun 4, 2023
Messages
253
19485 banovan za 1.6 i dalje igra na tom svom accountu i ako je prodao artikle preko gepeka za rl pare, kad će on dobit project blacklistu Mujo? Ako pravila vaze za sve onda i njega ceka project blacklista, nisi ga bez razloga banovao za GP 1.6 kad i sam znas da je prodao artikle za rl pare
Najaca pjesma
 

Zgembo.

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
317
19485 banovan za 1.6 i dalje igra na tom svom accountu i ako je prodao iteme preko gepeka za rl pare, kad će on dobit project blacklistu Mujo? Ako pravila vaze za sve onda i njega ceka project blacklista, nisi ga bez razloga banovao za G.P 1.6 kad i sam znas da je prodao iteme za rl pare
banovan je za 1.7 : ))
 

Zgembo.

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
317
19485 banovan za 1.6 i dalje igra na tom svom accountu i ako je prodao iteme preko gepeka za rl pare, kad će on dobit project blacklistu Mujo? Ako pravila vaze za sve onda i njega ceka project blacklista, nisi ga bez razloga banovao za G.P 1.6 kad i sam znas da je prodao iteme za rl pare
Ramo 27717
 
Last edited:

Nikola Angel

Player
Player
Joined
Apr 15, 2022
Messages
243
19485 banovan za 1.6 i dalje igra na tom svom accountu i ako je prodao iteme preko gepeka za rl pare, kad će on dobit project blacklistu Mujo? Ako pravila vaze za sve onda i njega ceka project blacklista, nisi ga bez razloga banovao za G.P 1.6 kad i sam znas da je prodao iteme za rl pare
vec je kaznjen za to pod istragom i da je prodao bio bi banovan pozdravi kod kuci
 

MihaFlow

everybody is on something
Player
Joined
Jul 6, 2024
Messages
49
Alo manijace nije bio banovan za 1.6 nego za 1.7 kako bi on igrao na serveru da je bio za 1.6
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom