Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Limenii Zehric

Player
Player
Joined
Apr 20, 2024
Messages
66
Informacije

1. Vaše ime IRL = = = =Luka= = = =
2. Vaše godine 15
3. Vremenska zona = = = =GMT+1= = = =
4. Prosjek online po danu Prosek između 5-4h
5. Vaš Discord = = = = filke111= = = =
6. Vaše ingame ime Limenii Zehric
7. Vaš ID = = = = 57710= = = =

Dodatne informacije

1. Lider za..... = = = = The Ballas Gang= = = =
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
1.1 Želeo bih da budem lider, ove specifične organizacije iz razloga sto sam u mnogo navrata bio zamenik u dosta Crime organizacija te sam je vodio veoma aktivno i dobro naravno uz pomoć lidera kao i ostalih zamenika…

1.2 Imam svoj tim HC-a koji bi mi na samom početku pomogli u vodjenju kada bas nisam tu koji su itekako sposobni za vodjenje iste u koliko nisam tu kao sto sam napomenuo gore bili bih aktivni veoma..

1.3 Smatram sebe kao sto sam napomenuo gore kao veoma sposobnog i marljivog igrača koji ima već iskustva u vodjenju istih tako da zbog toga mislim da bih bas ja trebao da budem lider ove specifične organizacije gde bih non stom išao na Fz RAID, Pljačke gun-store, talačke situacije, openfire itd…

3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

1.1 Moja organizacija bih bila veoma aktivna u getu gde bih tamo robali, pucali itd gde ću imati i taj čin u svojoj organizaciji.. Isto tako bih veoma često pravili talačke situacije, pljačke 24/7 stor-a… Itd.

1.2 Imam spremne zamenike koji bih mi pomogli da napravim veoma dobru i zanimljivu priču .

1.3 Kada bih ja postao lider ne bih mogao da ulazi bilo ko već samo ko prodje celo ispitivanje sve i moji zamenici i ja utvrdimo da je spreman za ulazak u bandu.

>>Rankovi<<
1. Supend
2.New Boy
3.Ghetto boy
4. Ghetto old Boy
5.Ghetto tim Lider
6. Cornerboss
7. Grafit team
8.Grafit team Lider
9. Turfer
10. O.G
11. Co-Leader
12. Leader
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom