Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Andelko Bakowski

Leader
Leader
Joined
Nov 19, 2022
Messages
676
Informacije

1. Vaše ime IRL: Anđelo
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT +4
4. Prosjek online po danu: 5-7
5. Vaš Discord: .andelko
6. Vaše ingame ime: Andelko Bakowskii
7. Vaš ID: 28281



Dodatne informacije
  1. Lider za..... The families
  2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

    -Na serveru sam dvije godine , bio sam u svim kriminalnim organizacijama imam iskustva u vodenju iste.Pa sam odlucio da se isprobam u ulozi Leader-a.

    -Ljudi u gradu me dobro poznaju kao opustenog i normalnog lika,ne gubim nikad kontolu nadamnom i vjerujem da je to dosta bitna stvar za lidere da budem uzor i drugim clanovima organizacije. Znam sve oko Gang organizacije znam napraviti kvalitetan RP. Na osnovu mojeg znanja ja sam siguran u to da cu ja biti u mogucnosti da vodim istu. Uporan sam i napravit cu sve da organizacija bude najbolja u gradu. Zato mislim da sam savrsen da vodim jednu organizaciju kao The families. Potrudio bih se da imam sto kvalitetnije,starije i iskusnije ljude u organizaciji.

    -Imam vec dosta iskusnih ljudi s kojima bih zapoceo Liderstvo i koji bi bili tu uz mene i pomoci ce mi kad god bude trebalo.
  3. Kako ce funkcionisati moja organizacija.
  • Ipitivanje ce biti obavezna za sve,imati cemo limit 6g u gradu i pitati sva pitanja koja su bitna za znati, necemo prastati i pustati preko veze.
Pazio bih na ljude koji ne znaju i ne postuju pravila i nebi im davao druge sanse jer radi takvih organizacije ne opstaju ni po 2tj.
  • Svaki dan bih se trudio praviti sto vise akcija da ljudima ne bude dosadno npr.(Talacke,robanja,podmornica), vodili bi ih po getu i pruzali svima mogucnost pljackanja.
Bazirao bih se na RP jer od OOC turfova nemamo nista mislim da se danasnje bande previse baziraju na tufove kod nas bi bilo drugacije.
  • Ranko-vi bi se trebali zasluzit trebali bi se dokazat a ne moliti za rank praticemo aktivnost i nagrađdivati aktvine rankovima i bonusima.

    Trudio bih se da su svi zadovoljni i uvjek sam otvoren za kritiku jer uvjek moze bolje i pokusat cemo biti maksimalno aktivni i korektni kako prema igracima tako i curatorima.



EX CURATOR VAGOS BALLAS
EX RS ADMINISTRATORS
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom