Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Pomaganje blacklistovanim igracima | La Casa de Papel

Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
La Casa de Papel
Suspect ID
0000
Date of violation
Aug 12, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/2LUrcbmtN3s?si=buVVaoPM0gaG3hjd

AmarHudzic

Player
Player
Joined
Jan 1, 2024
Messages
26
Molimo da se provjeri porodica

Lider Fama je Nele Tsuji 16131
Kimi Rubiroza 63807
Reese Mclaughlin 31560

Sve citeri koji su banovani prije za pc check i ima ih jos ali ne znam ID
Molim da se provjeri
 

Nenad Sixthstreet

Active Member
Leader of unofficial org
Joined
Feb 8, 2024
Messages
55
ID 0000

Hvala na prijavi da imamo citere, vec nas je Eldar prijavio, Copy - Paste si prijavio.

Kao prvo Reese Mclaughin - 31560

Decko je valjda samo pao bio Pc- check, svakome se desi, ja da pratim i da znam da je pao ne mogu, niti sam znao, koliko mi je receno nakon prijave rekao je da je pao zbog vode, ali svakako je dobio kick iz familije, jer ne zelim da nas neko gleda preko oka jer dovodimo takozvane citere.

A takodje koliko ljudi u koliko familija dnevno padne PC- Check, kod nas od kad smo otvorioi niko nije pao, od kad je otvorena, ili je reportao nekoga za cit, ili ingejm ili na forumu koliko sam upucen.

Takodje ovaj 60K id ne znam ko ga je doveo, samo za danas imamo preko 40 novih clanova, jer dosta vecih familija su ugasene pa dolaze kod nas i ne mogu svi clanovi da se provere, mnogo je tesko ispratiti. A ako imate sumnju da neko krsi od tih igraca pravilo mozete njih prijaviti licno za sta tacno krse pa ce proveriti, a ne da prijavljuljete familiju jer smo skupili 25 ljudi po eventima pa smo poceli da osvajamo. Pa smo vam zasmetali.

Nele Tsuji

La casa De Papel

Vaši španjolci
 

OgnjenMiljevic

Player
Player
Joined
Dec 17, 2023
Messages
173
Molimo da se provjeri porodica

Lider Fama je Nele Tsuji 16131
Kimi Rubiroza 63807
Reese Mclaughlin 31560

Sve citeri koji su banovani prije za pc check i ima ih jos ali ne znam ID
Molim da se provjeri
Brate ne znam sto kacis te ljude nisu citeri imaju samo ruke nez sto ti je krivo.Koji ti je ovo acc samo za kacenje gp 1.1 i tih sranja ?
 

Dragomir Drago

Player
Player
Joined
Aug 16, 2024
Messages
11
Molimo da se provjeri porodica

Lider Fama je Nele Tsuji 16131
Kimi Rubiroza 63807
Reese Mclaughlin 31560

Sve citeri koji su banovani prije za pc check i ima ih jos ali ne znam ID
Molim da se provjeri
eto dobio sam ban na svim nalozima smekeru jesi srecan sad sve ti jebem mutavo i bezruko namerno necu da prihvatim pc check da bude da mi voda u reduxu nije dobra ili neko sranje, jedini legit player na ovom projektu sam a da imam ruke plačite do sutra i nastavite da smrdite u toj rupčagi u kojoj blejite ceo dan i sanjate grand preko noci. npc faraoni
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom