Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
9980
Players nickname
Fran Balboa
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Aug 25, 2024
Time
10:53
Proofs
https://www.youtube.com/

Narf Balboa

Player
Player
Joined
Jul 9, 2023
Messages
5
Dobar dan Mujo, Abrahame, tko god pregledava ovu žalbu. Ovim putem vas želim zamoliti za posljednju šansu. Naime prije otprilike godinu dana dobio sam ban i na mainu i na twinku od strane RageMP-a za koristenje nedozvoljenih software-a. Želim vam iskreno i najiskrenije moguće reći da u tom trenutku kad je mene RageMP banovao, na svom PC-u nisam imao ništa osim GTA. Ne želim reći kako nisam radio greške zbog kojih me možda neki ljudi i ne vole, ali žalim zbog toga što sam radio...Smatram da nikad nisam radio pre velike probleme na ovom projektu niti sam ga ikad vrijeđao, da pače zato smatram da sam i imao priliku biti čak 4 puta leader organizacije na istome. Još jednom vas molim da mi date zadnju priliku jer iskreno mislim da je i zaslužujem. Ovim putem se želim ispričati Muji ukoliko sam ikad bio bezobrazan ili nešto slično, ali samo želim da mi date tu posljednju priliku da igram sa svojim prijateljima na ovom serveru. Znam da je unban nemoguć od strane vas, ali bih vas htio zamoliti da mi date da napravim treći account na kojem bih mogao igrati. Hvala vam unaprijed kakvu god odluku donijeli.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom