Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved GP 6.15 i MG 5090 I MG 20845 I MG 35759

Status
Not open for further replies.
Your ID
59243
Players nickname
Vaso Black
Suspect ID
5090 20845 35759
Date of violation
Aug 26, 2024
Time of violation
21:29
Proofs
https://youtu.be/IVlBTrd22uo

Vaso Black

Player
Player
Joined
Jun 20, 2024
Messages
94
Culi ste mog druga u Pov on je kod mene igrao grand samnom i on se cuo i pitao me dje sam ja mu nisam odgovorio jer je to krsenje pravila MG ja bih volio ova 3 lika da se kazne jer nije uredu to sto rade. ID 20845 je rekao svojim drugarima preko neke aplikacije dok je bio mrtav da dodju da me sprece da mu uzmem auto. > Metagaming (MG) - Korištenje informacija koje ste dobili s načina izvan karaktera i njihovo korištenje u znaku. npr. Korištenje privatnih poruka kako biste prijatelju rekli da je vaš lik u nevolji na određenom mjestu. Poticanje nekoga na metaigru također je protiv pravila. To uključuje emocionalne informacije za koje drugi ljudi trenutno nemaju razloga znati - vaša /ja i /vaša djela ne bi smjela navesti ono što drugi ne mogu vidjeti, čuti, dodirnuti, namirisati ili okusiti. Korištenje VoIP programa kao što su Teamspeak, Skype, Discord i Ventrilo za komunikaciju s IC-om tijekom igre strogo je zabranjeno.

ID 5090 je dosao i nije mi brojao nego je uperio pusku u mene i ubio me i rekao je da mi je brojao a nije.
6.15 Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti. | UPOZORITI.
ID 35759 je isto prekrsio pravilo MG. > Metagaming (MG) - Korištenje informacija koje ste dobili s načina izvan karaktera i njihovo korištenje u znaku. npr. Korištenje privatnih poruka kako biste prijatelju rekli da je vaš lik u nevolji na određenom mjestu. Poticanje nekoga na metaigru također je protiv pravila. To uključuje emocionalne informacije za koje drugi ljudi trenutno nemaju razloga znati - vaša /ja i /vaša djela ne bi smjela navesti ono što drugi ne mogu vidjeti, čuti, dodirnuti, namirisati ili okusiti. Korištenje VoIP programa kao što su Teamspeak, Skype, Discord i Ventrilo za komunikaciju s IC-om tijekom igre strogo je zabranjeno.

ID 5090 je prekrsio pravilo MG. > Metagaming (MG) - Korištenje informacija koje ste dobili s načina izvan karaktera i njihovo korištenje u znaku. npr. Korištenje privatnih poruka kako biste prijatelju rekli da je vaš lik u nevolji na određenom mjestu. Poticanje nekoga na metaigru također je protiv pravila. To uključuje emocionalne informacije za koje drugi ljudi trenutno nemaju razloga znati - vaša /ja i /vaša djela ne bi smjela navesti ono što drugi ne mogu vidjeti, čuti, dodirnuti, namirisati ili okusiti. Korištenje VoIP programa kao što su Teamspeak, Skype, Discord i Ventrilo za komunikaciju s IC-om tijekom igre strogo je zabranjeno.
 

Kevin Odd

Grand ❤️‍🔥
Server Administrator
Joined
May 6, 2023
Messages
1,188
Nakon pregleda ove zalbe odlucio sam je prihvatiti.
ID:5090 ce dobiti kaznu za G.P 6.15
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom