Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Konstantno Krsenje Pravila / 22266

Your ID
22335
Players nickname
Stefan Davidov
Suspect ID
22266
Date of violation
Aug 28, 2024
Time of violation
00:35
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/post-thread

stedandavidovic

Grand RP
Blocked
Joined
Aug 27, 2024
Messages
30
Doticni igrac po imenu Kvizi Jitsu je poceo previse da krsi pravila i da kvari Role Play drugim igracima, vec po ko zna koji put mi je pokvario role play zato sto nepoznje dovoljno role play pravila. Vredja sve zive i mrtve kada ga ubiju u areni kao i sam grand projekatm smatram da ovakav igrac treba da bude kaznjen za ovo sto radi.

Evo neke zalbe na kojima je kaznjen naravno mnogo vise puta je kaznjen In Game kada ga speca Admin

















Smatram da igrac previse krsi pravila i nema postovanje prema serveru, i da treba da bude kaznjen za to hvala na ulozenom vremenu sacrdan pozdrav.


Svaki OFF TOPIC da bude kaznjen!!!
 

yoops V

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
147
za moj id je to nista i uopste ne krsim toliko pravila ljudi koji su dobili za konstantno su dobili jer su imali preko 30 prekrsenih pravila, a ja jedva 16 :D
 

stedandavidovic

Grand RP
Blocked
Joined
Aug 27, 2024
Messages
30
za moj id je to nista i uopste ne krsim toliko pravila ljudi koji su dobili za konstantno su dobili jer su imali preko 30 prekrsenih pravila, a ja jedva 16 :D
imas ti 16 a u igri imas jos 50 o cemu pricamo ne znam da role play-as??? pucas ljude na black marketu i psujes im majku ??
 
Top Bottom