Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pomaganje Citeru I ID:24824 54446 For Mujo Simba

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
42945
Players nickname
Konte Elpatron
Suspect ID
24824 54446
Date of violation
Aug 28, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://youtu.be/LWNzDFsrpkY

Nikola Whiite

Player
Player
Joined
Aug 16, 2023
Messages
39
treba sve banat koji su bili u ovom voice dok se igrao inf... TO KONTE BRATE MOJ SAMO ROKAJ

al ima tamo jos citera nije cole jedini ... cole sad nadi neku drugu igricu i ganjaj zenske tamo
A tebi nije bilo lepo dok si bio sa Coletom u familiji? Jeli? Nista ti nije smetalo? Ne brini brate, mozes i ti biti banovan
 

Velja_nevolja

Player
Player
Joined
Jul 17, 2022
Messages
35
A tebi nije bilo lepo dok si bio sa Coletom u familiji? Jeli? Nista ti nije smetalo? Ne brini brate, mozes i ti biti banovan
druze ja u toj familiji nisam par meseci i dok sam bio iso sam jako slabo na informale. al pre mislim da bi ovi sto su u voice s njim trebali biti bl jer im je sherao screen gde se vidi a ovi svi sutili. jos ne znam ko mu kaze pazi pred kim pokazujes pametnom dosta
 

Nikola Whiite

Player
Player
Joined
Aug 16, 2023
Messages
39
druze ja u toj familiji nisam par meseci i dok sam bio iso sam jako slabo na informale. al pre mislim da bi ovi sto su u voice s njim trebali biti bl jer im je sherao screen gde se vidi a ovi svi sutili. jos ne znam ko mu kaze pazi pred kim pokazujes pametnom dosta
Aahaaa, zanimljivo bas, necemo pricati o Felixu koji je kupio cheat i otisao u akatsuki? Necemo pricati o Miti koji je koristio hitbox i trigger? Necemo pricati o Luletu koji je rekao da "ide u akatsuki da se popuca par dana i da nakon toga prestaje da igra" . O Anelu da uopste ni ne pricamo? Sve su to clean igraci koje vi podrzavate?
 

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
545
e moj nidzo vidis kako se promenis kad odes u citersku familiju a bio si dobar decko koliko puta si molio da se vratis ?

koliko si familija promenio u poslenjih mesec dana ?
 

Micaaaaaa

propali drogas
Player
Joined
Feb 21, 2023
Messages
274
braco moja priznajte svako ko je imao cheat jebo ga bog vise, svadjate se oko jebenu igricu, ako ste citovali svaka cast lepo od tebe al neki ljudi dodju da igraju ovu igricu kako bi se podruzili i napravili neke nove drugare a ne neprijatelje.
 

DraganGagy

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
125
A mene bi trebalo biti sramota? A sta je sa vama koji psujete mrtve majke i ne postujete ni svoju a pogotovo tudju majku.? Vama aplaudirati? Izgleda da nitko u ovom akacukiu nije centriran u glavi. Samo znate psovati,nista drugo niste niti ce te postici u zivotu. Uzivaj gore sa cobijem,denisom koji mi je prijetio,a i ostalom kompanijom
 

DraganGagy

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
125
e moj nidzo vidis kako se promenis kad odes u citersku familiju a bio si dobar decko koliko puta si molio da se vratis ?

koliko si familija promenio u poslenjih mesec dana ?
Evo jedna velika razlika izmedju naseg Lidera i vas. Nas LIDER nikad nije ton povisio na nikog,a niti ikad ikom ista opsovao. I zato ce uvijek imati ljude koji ce biti uz njega.
Dok sa druge strane imamo vas koji sve sto znate je psovati Majke u kurciti se. Zato i jeste tu gdje jeste i zato vas nas LIDER nikad nece imati ni drzati pored sebe. Ugodan dan vam zelim i kraj vase price
 

Mirko Zlikovski

Douple taped
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
179
Evo jedna velika razlika izmedju naseg Lidera i vas. Nas LIDER nikad nije ton povisio na nikog,a niti ikad ikom ista opsovao. I zato ce uvijek imati ljude koji ce biti uz njega.
Dok sa druge strane imamo vas koji sve sto znate je psovati Majke u kurciti se. Zato i jeste tu gdje jeste i zato vas nas LIDER nikad nece imati ni drzati pored sebe. Ugodan dan vam zelim i kraj vase price
Ti ga zadrzi za sebe, al bitno je biti covjek 😅
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom