Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Pomaganje citerima | 32, 8597, 9464, 23454, 6937, 25686

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
0000
Players nickname
Joca Tru
Suspect ID
32
Date of violation
Sep 25, 2022
Time of violation
02:44
Proofs
https://streamable.com/4xjjbb

Adonis Zabataa

Player
Player
Joined
Mar 7, 2023
Messages
473
Molim administraciju da se veliki lider kazni zbog vredjanja, ja tebe nisam vredjao a ti fino procitaj sta si napisao prvobitno pa editovao, svaki post ti je editovan po 3x, to je zato sto si nesiguran u sebe i gubis konce ne znas vise ni sta pises.


Video znamo ko je pravio a ti si ga iz konteksta izvukao drugacije i ovde preneo.

Pozdrav
smorio si bolje ti je odi napravi kafu ispepaj ga nego sto sjedis na stolici i cekas tylerovu poruku
 

3m54club

Player
Player
Joined
Aug 29, 2024
Messages
9
Ajde kada si vec krenuo, da podsetim dragu nam administraciju kako je veliki Tyler Haze veliki lider koji je bezgresan ban evade radio 2x a Mujo odlicno zna kada je velikog lidera tadasnjeg ban evadera pozvao na telefon i poslao na bahame kada je skontao da je veliki lider dovoljno plivao sa ajkulama i morao da ga posalje na dodatni odmor.

Veliki lider koji je bezgresan koji radi ban evade i daje los primer drugim igracima.

Takodje veliki lider nije znao da ima chitera Tarika koji je pao PC Check i jos xx njih, veliki lider je bezgresan i on daje primer i edukuje mlade igrace kako treba i sta treba.

Jedan je veliki lider bezgresan.

Molim administraciju da sve ovo uzme u obzir.
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Molim administraciju da se veliki lider kazni zbog vredjanja, ja tebe nisam vredjao a ti fino procitaj sta si napisao prvobitno pa editovao, svaki post ti je editovan po 3x, to je zato sto si nesiguran u sebe i gubis konce ne znas vise ni sta pises.


Video znamo ko je pravio a ti si ga iz konteksta izvukao drugacije i ovde preneo.

Pozdrav
Imbecilu nisi ti kriv što si mutav to je ipak genetika , ja nisam lider ...

Da imbecilu , radio sam ban evade , kažnjen sam za isto .... Mujo me nazvo na ingame telefon i bano me . Nakon toga su mi dali da se igram ... ali više nemam prava na twink . Ti si čempres .


Prestsani me zvati FLAWLESSom , ja sam Haze ... Miljan je Bezgrešan .

Volim editirat , volim da bude uredno i da ima neki video da se pogleda , jel si ljubomoran štrumfe nebitni ?


PS. Baš mi drago da znaš za moje ajkule , pravi fanboy !
 

Sewer ElMirror

Player
Player
Joined
Aug 28, 2024
Messages
12
Imbecilu nisi ti kriv što si mutav to je ipak genetika , ja nisam lider ...

Da imbecilu , radio sam ban evade , kažnjen sam za isto .... Mujo me nazvo na ingame telefon i bano me . Nakon toga su mi dali da se igram ... ali više nemam prava na twink . Ti si čempres .

Prestsani me zvati FLAWLESSom , ja sam Haze ... Miljan je Bezgrešan .
Tako je ti nisi lider, ti si samo neko ko... I Tylere prekini vise. Nisu ono bile lazi, fino su bili i dokazi. Koliko si ljudi unistio, jos si se ovde dodvorio ovima... Ne znam vise, Tylere... Nisam protiv nikoga od vas, al ono sto ste radili sa Mujom i ostalima, to stvarno nije bilo lepo... Toliko od mene.
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
U trenutku kada je ovaj forum post napravljen si in-game bio Lider, dovidjenja.
Ne baš , vidi se sve u neformalnim organizaijama , kojima ti očito nemaš pristup .
Kao što sam ranije rekao , logovi ne lažu , samo ti lažeš -
 

3m54club

Player
Player
Joined
Aug 29, 2024
Messages
9
Neformalne organizacije ce pokazati da si do juce bio lider, a i ovo je report koji je vezan za to da si u trenutku kada je napravljen snimak bio lider, nema vreme sa sadasnjim vremenom.
 

Sewer ElMirror

Player
Player
Joined
Aug 28, 2024
Messages
12
Ne baš , vidi se sve u neformalnim organizaijama , kojima ti očito nemaš pristup .
Kao što sam ranije rekao , logovi ne lađžu , samo ti lažeš -
Vodio si Vendettu ovde u tom trenutku i fer bi bilo posto su svi kaznjeni da budes i ti kaznjen kao i svi ostali zbog ubacivanja citera u fam. Nemas potrebe nikoga da vredjas...
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Tako je ti nisi lider, ti si samo neko ko... I Tylere prekini vise. Nisu ono bile lazi, fino su bili i dokazi. Koliko si ljudi unistio, jos si se ovde dodvorio ovima... Ne znam vise, Tylere... Nisam protiv nikoga od vas, al ono sto ste radili sa Mujom i ostalima, to stvarno nije bilo lepo... Toliko od mene.
Ja sam lik u Grand penziji , ne igram više aktivno , Nisam nikoga uništio , ali smo Vas naučili sve što se dalo naučiti .
Mi smo za svoje greške kažnjeni , Vas KARMA tek čeka za Vaše .
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Vodio si Vendettu ovde u tom trenutku i fer bi bilo posto su svi kaznjeni da budes i ti kaznjen kao i svi ostali zbog ubacivanja citera u fam. Nemas potrebe nikoga da vredjas...
Nemam potrebu , ali napokon mogu ... I dosadno mi je malo pa se ovako animiram .
Nebi se ja cimo s Vama inače , ali zanimljiviji ste od Youtubea trenutno .
A što se tiće čitera , po treći puta ponavljam , u logovima se sve vidi ... nikada nisam ubacio čitera ... nikada u 4 godine , samo sam ih kiko . Fact check me bitch pliz !
 

Sewer ElMirror

Player
Player
Joined
Aug 28, 2024
Messages
12
Ja sam lik u Grand penziji , ne igram više aktivno , Nisam nikoga uništio , ali smo Vas naučili sve što se dalo naučiti .
Mi smo za svoje greške kažnjeni , Vas KARMA tek čeka za Vaše .
Vidi "MI" je sirok pojam... Izostavi poneke, jel nisu svi oni bas za tebe... Sto se mene tice ja bi najvise voleo da niko ne bude kaznjen, al' to ne moze, krsili ste pravila, svi ste mi dragi kao i svi ljudi na celom grandu, nemam nista protiv bilo koga, ne zelim nikome zlo, a sto se tice pravila tu vec odlucuje administracija... Mi nemamo nista s tim. Ti si dobio ono tada... I sada ces vrv dobiti. I onda pricaj o KARMI... Nije to lepo... Za mene licno je najgore biti izdajnik i drukara... Za druge vec ne znam... Toliko od mene
 

Sewer ElMirror

Player
Player
Joined
Aug 28, 2024
Messages
12
Nemam potrebu , ali napokon mogu ... I dosadno mi je malo pa se ovako animiram .
Nebi se ja cimo s Vama inače , ali zanimljiviji ste od Youtubea trenutno .
A što se tiće čitera , po treći puta ponavljam , u logovima se sve vidi ... nikada nisam ubacio čitera ... nikada u 4 godine , samo sam ih kiko . Fact check me bitch pliz !
Udju preko hotela kao i u drugim fam i druge fam budu kaznjene, zasto bi tebe iko izostavio? Kad su mogli da idu na Evente odakle im pristup...
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Neformalne organizacije ce pokazati da si do juce bio lider, a i ovo je report koji je vezan za to da si u trenutku kada je napravljen snimak bio lider, nema vreme sa sadasnjim vremenom.
Vidi mišiću , znam da ti je IQ malo slabiji , ali nije problem , evo ti pa računaj .
Nekih 6-7h prije tvoje klevetne , lažne i izvrnute žalbe ... Lider je promjenjen .
I ta promjena lidera nema nikakve veze sa tobom ili tvojom jadnom žalbom da se ne umisliš .
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Udju preko hotela kao i u drugim fam i druge fam budu kaznjene, zasto bi tebe iko izostavio? Kad su mogli da idu na Evente odakle im pristup...
Ako čiter uđe u fam preko hotela ili preko nekog drugog člana sem lidera ... lider bi trebao biti baba Vanga ili Nostrodamus i vidjeti čitera kroz fabriku multiverzuma ?
S tom logikom , treba banati sve familije , sve lidere i ugasiti server .
Bože sačuvaj ...
 

Sewer ElMirror

Player
Player
Joined
Aug 28, 2024
Messages
12
Ako čiter uđe u fam preko hotela ili preko nekog drugog člana sem lidera ... lider bi trebao biti baba Vanga ili Nostrodamus i vidjeti čitera kroz fabriku multiverzuma ?
S tom logikom , treba banati sve familije , sve lidere i ugasiti server .
Bože sačuvaj ...
Dali ste mu rank da moze da ide na evente ili ti ili neko drugi...
 

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
180
Sta pricas ti? Covek koji je gadjao RPG-om sve na informalu je bio u voice kod tebe, pogledaj snimak.
Pozdrav poslednji put.
Tacno se vidi da nisi najbistriji. Inace vendeta jedna od najstariji familija je toliko glupa da da rank citeru koji ce koristit rpg na eventu... 😆.
I da mu oni pomazu 😆.
A nije citer ofiran sa rpgom.
Svakakvi gluposti i namjestaljki sam se nagledo al ova je u top 3 najgluplji.
 

Tyler Haze

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
188
Sta pricas ti? Covek koji je gadjao RPG-om sve na informalu je bio u voice kod tebe, pogledaj snimak.
Pozdrav poslednji put.
Siguran sam da se po točnom datumu i satu može u logovima vidjeti ko ga je ubacio , rank upo , a i ko ga je kiko . Bez obzira sto je situacija stara par godina .

Over & out
 

niksii

Player
Player
Joined
Sep 26, 2023
Messages
192
ovaj lik je banan vjerovatno odma nakon informala.I sad zato sto su ovi bili u callu s njim svi moraju dobit banove??Nista onda banajte cijeli gold jer su bili svaki dan sa coletom u voice,banajte sve koji su bili sa stevenom yeagerom u voice i koji su igrali s njim,aldin,maddox,tankz...pola servera bi trebalo dobiti ban za pomaganje cheatera po vasoj logici jer su svi ti ljudi znali da cheatuju a nisu prijavili
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom