Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Dervo Lepic

Player
Player
Joined
Nov 10, 2022
Messages
147
Informacije
1. Vaše ime IRL: Dervis
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT + 1
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): od 18:15 do 04:00 i od 09:00 do 12:30
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): oko 10 sati
6. Vaš Discord: dervo_erz
7. Vaše ingame ime: Dervo Lepic
Vaš ID: 19596
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-: State-a

1. Zašto želite postati admin?
Dobio sam zelju da se vratim u admin team iz razloga sto smatram da sam dosta napredovao sa znanjem u odnosu na poslednji put kada sam bio u administraciji i mislim da mogu dosta da doprinesem administraciji svojim znanjem, zelim da pomognem ostalim igracima oko resavanja rp situacija i odgovaranjem na njihova pitanja.

2. Koje su vaše prednosti?
Ljubazan sam prema svim igracima ne bitno da li taj igrac bio ljubazan prema meni ili ne, odlucan sam i spretan da resim bilo kakvu situaciju ili pomoci nekom pocetniku oko osnova

3. Koje su vaše najveće slabosti?
Nemam nikakvu slabost osim internet nekad kada mi zabaga nista vise od toga

4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?
Da, prošao sam stvarno puno toga i volio bih se posvetiti projektu i pomoći mu koliko god je mu mojoj moći.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)
Hoću, ne posjedujem biznis tako da nije problem.

6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?
Jedino zbog skole ne mogu biti aktivan od 13:00 do 18:00 a onda mogu biti aktivan od 18:15 do 04:00 i od 09:00 do 12:30
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom