Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
26984
Players nickname
Sasa Zemunac
Suspect ID
410 i 31350
Date of violation
Sep 1, 2024
Time of violation
18:00
Proofs
https://youtu.be/OE-6hwys_uY

Sasa20088

Player
Player
Joined
Oct 1, 2023
Messages
16
dok sam bio parkiran pored autoputa i pricao na telefon i nista lose radio pojavila se policija i pocela hapsenje bes razloga. Bio sam upucan i pretrazen kasnije i uhapsen bez ikakvih ilegalni radnji koja bi privukla da me pretrazuju(nemam ni poternicu ) .covek pored je pucao unaokolo ali umesto njega da jure oni su hapsili coveka koji nista nije uradio
 

Popke Sumar

ШУМАР!
Player
Joined
Sep 17, 2023
Messages
236
dok sam bio parkiran pored autoputa i pricao na telefon i nista lose radio pojavila se policija i pocela hapsenje bes razloga. Bio sam upucan i pretrazen kasnije i uhapsen bez ikakvih ilegalni radnji koja bi privukla da me pretrazuju(nemam ni poternicu ) .covek pored je pucao unaokolo ali umesto njega da jure oni su hapsili coveka koji nista nije uradio
stavi naslov umesto uhapsen bez razloga napisi FAILRP
 

Hare Flow

Player
Player
Joined
Jun 7, 2024
Messages
592
Nakon pregleda dokaza trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu
Ispravite naslov: Prekrseno pravilo ID (npr. Fail RP 410, 31350)
ROK 6h
 

Nikola Verstappen

Player
Player
Joined
Aug 20, 2021
Messages
38
Sobzirom da sam ja okacen zahtevam ceo pov da decko dostavi okacio je samo delic deo kad je krenuo da spominje admine nestavlja da nebi bio kaznjen zbog prekidanja rp situacije .
 

Mikelandzelo Peskir

Player
Player
Joined
Aug 20, 2024
Messages
3
1. MG-as 2. Dostavi duzi POV cim na discordu govoris evo ih ovi retardi od malo pre gde ih i vredjas i govoris da su retardi 3. Govoris kako zelis prekrsiti pravilo da se pravis afk 4. saucesnik si.
 

Sasa20088

Player
Player
Joined
Oct 1, 2023
Messages
16
Kao prvo sve sto sam pricao na bubici je dozvoljeno nijedno pravilo tu nije prekrseno ,drugo da rekao sam kao da budem afk ali sam se setio da ne sme i zbog toga se nisam pravio afk i poceo sam da razgovaram svama jer sam znao da ne smete da me hapsite .Ja u svojoj glavi mogu sta god da pricam i da psujem sve dok se u igrici tjst u rolepleju ne cuje (to je kao da sam pomislio).Ja jesam bio tu ali nista nisam radio ilegalno da bi mene hapsili.Samo sam sedeo u vozilu sto je skroz legitimno.Ponavljam ja kao igrac u ovoj situvaciji nisam kriv.
 

Soka Sokic

Player
Player
Joined
Oct 20, 2022
Messages
7
Prvo rekao si da si neki mafia boss svakako i da ste zajedno da mafijate mn je to dovoljan razlog a i svakako nije ti pov od pocetka situacije.
 

Sasa20088

Player
Player
Joined
Oct 1, 2023
Messages
16
tu smo se susreli i vi ste 10-tak minuta kasnije dosli. Bukvalnmo smo rekli da se sprdamo malo pre nego sto sam rekao da sam mafija boss znaci u razgovoru se vidi da je zezanje .Ti si sam rekao da si i u familiji imali smo skroz normalan razgovor.Da moj drug jeste kriv on je pucao ali ja nisam nista.I opet umesto njega da hapsite uhapsili ste mene
 

Nikola Verstappen

Player
Player
Joined
Aug 20, 2021
Messages
38
Sam si reko da ste drugovi sobzirom da ti je drug posedovao pusku gde naglasavam ( reko si da ti je drug ) dovoljna sumlja po rp uhapsen si jer si imao ilegalne stvari .
 

Sasa20088

Player
Player
Joined
Oct 1, 2023
Messages
16
sto niste njega juriili kad je pucao.A ne mene koji je samo mirno stajao i kad ste ga prvi put vidili nisam radio nista lose kao ni drugi put kad ste me uhapsili.Trebali ste mog drugara a ne mene.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom