Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Kristijan Obama

Player
Player
Joined
Apr 6, 2024
Messages
7
1. Vaše ime IRL:Kristijan

2. Vaše godine:17

3. Vremenska zona: GMT + 1

4. Prosjek online po danu: 6h-9h

5. Vaš Discord: kristijan_838

6. Vaše ingame ime:Kristijan Bukksna

7. Vaš ID:60057



Dodatne informacije



1. Lider za: (FIB)



2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):



-Oduvek sam zeleo biti lider neke State Organizacije.Mnogo sam strpljiv i jako volim da radim kao policajac,posto mi je to i IRL profesija.


-Imam dosta iskustva te kao lider te kao high comanda u state organizacijama te samim tim mislim da bi bio odlican izbor za lidera FIB-a
Imam dosta iskustva sa: (SAHP,FIB,EMS)



-Do sada sam ucio na greskama proslih mandata,
I time zelim da FIB bude organizacija kakva bih i trebala biti.



-Imam dosta ljudi koji dolaze samnom samim tim oni bi mi pomogli da izgradim dobar fib koji ce biti profesionalan i pravedan prema svima


-Razlikovao bih kolege tim bih kaznjavao ili nagradjivao (Bonus ili RankUp)
Voleo bih da se svi postujemo.
Time bih nagradjivao sve clanove Bonusem posle svake uspjesne akcije.



3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.



-Uvek bih smo imali veliko ljudstvo kako bi pokrili ceo grad i bili uvek najbrzi na akcijama.Time uvek brzo i efikasno reagovati.



-Moje kolege kao HC Komande bi posvetila vreme svakom clanu kako bi ga uputila u rad organizacije.



-Da bi ste usli u FIB moracete poznavati osnovna pravila ali i primere tih pravila.Time bih bili pozvani na intervju koje bih drazli kolege iz HC-A




-Na ulicama bi uvek imali veliki broj patrola kao i Skrivenih jedinica kako bi smo smanjili stopu kriminala u gradu.



-Cilj nam je biti u dobrim odnosima sa svim State Kolegama kako bi smo na akcijama i u obavljanju naseg posla bili sto profesionalniji i bolje organizovaniji.Forsirao bih postovanje prema manjim ali tako i prema visim cinovima.



-Redovno bih pravili sastanke tim bih porazgovarali sta smo uradili i kako bih mogli poraditi na tim stvarima.
Sastanak:(Svaku Subotu u 21h)



-Na talackim situacijama glavni fokus je na taocu i kako obezbediti taoca da izadje ne povredjen iz te situacije, samim tim nam pomaze dobra saranja ostalih State Organizacija



-HC ce uvek biti spremne da porazgovaraju tim i pomognu, ukoliko neko ima neki problem ili samo pitanja.



-Ukoliko je neki clan nov i ne zna najbolje da obavlja svoj posao taj dan ce ici High Comanda sa njim u patrolu kako bi video kako se posao obavlja i kako da se ponasa u odredjenim situacijama


-Redovno bih smo kontrolisali sve sta clanovi organizacije rade tim ih nagradjivali ili kaznjavali
(Bonus,RankUp,RankDown)


Rankovi:
13:Načelnik
12:Zamjenik Načelnika
11:Unutrasnja Kontrola
10: Tajni Agent
9:Tuzilac
8:Vođa Jedinice
7:Zamjenik Vođe jedinice
6:SAJ
5:SSJ
4:MSS
3:Fib Agent
2:Agent na Treningu
1:Suspend

Naravno kada bih uočili grešku,rankovi bih bili izmjenjeni.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
4,517
Odbijeno

Forum nalog koji ste dostavili nam ovde je perma banovan , samim time ne mozete biti Lider
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom