Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Unban appeal GP 1.1 1.4 | Gerrito Malchiny

Status
Not open for further replies.
Your ID
48936
Players nickname
Sven Goranerikson
Administrators nickname
Gerrito Malchiny
Date
Sep 5, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/VxdVg7n

Sven Shadyy

Player
Player
Joined
Sep 22, 2023
Messages
50
Postovana administracijo,danas sam se probudio i usao kao i obicno u grand (najbolji server na kojem sam igrao ikada) Inace svakoga dana jedva cekam igrati sa svojim prijateljima i zabaviti se to mi je preslo u naviku jer sam stekao puno novih prijatelja u grandu.Ulazim svakoga dana rijesavam battle pass i sticem nove prijatelje i zabavljam se u igri.Jako mi je zao sto sam dobio perma ban i sto sam preksrio pravila ovoga grada i cvrsto se odlucujem da vise necu krsiti pravila grada i da cu i dalje kao i obicno proboditi i provesti svakoga dana preko 8 do 10 sati na njemu jako uzivam igrajuci. Ne mogu zamisliti da se sutra budim i ne ulazim u grand jednostavno nece biti isto kao i prije i nesto ce faliti. Ja se jos jednom duboko ispricavam i obecajem da necu vise krsiti pravila grada nisam bio svijestan toga da krsim jedno od najvecih i najbitnijih pravila. Jos da nadodam da mi je ovo twink ali sam igrao na njemu kao da je main na main nisam ulazio 1 godinu niti je iko drugi ulazio na ovaj osim mene ja se jos jednom duboko ispricavam sto sam prekrsio to pravilo i obecajem da necu vise preksriti to pravilo... Pozdrav
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom