Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
27742
Players nickname
Nikola Berlusconii
Administrators nickname
Biba Kristal
Date
Sep 14, 2024
Time
17:06
Proofs
https://youtu.be/6mV8nksEGIU?si=x1CiWW3dX8cTeALW

Nikola Jovanoviicc

Player
Player
Joined
Aug 14, 2024
Messages
4
Stojimo na kapiji i vidimo crnu g klasu. Brojimo 5 puta cak sam i dobio naredjenje da odma pucam cim vidim, oni zastaju krenu da ciljaju na mog kolegu ja krenem da pucam te oni mene ubiju. Malo kasnije admin Biba Kristal me stavlja u zatvor za GP 6.15 i daje mi upozorenje te sam izbacen iz organizacije. Igram na serveru vec 2 godine nikad nisam dobio upozorenje i msilim da ovo nije u redu od strane admina cak i ako jesam pogresio zamolio bih da mi se ukloni warn i da se nece ponoviti ali mislim da ovo sto se desilo nije u redu.
 

HajdukStanko

Player
Player
Joined
Aug 31, 2023
Messages
29
Stojimo na kapiji i vidimo crnu g klasu. Brojimo 5 puta cak sam i dobio naredjenje da odma pucam cim vidim, oni zastaju krenu da ciljaju na mog kolegu ja krenem da pucam te oni mene ubiju. Malo kasnije admin Biba Kristal me stavlja u zatvor za GP 6.15 i daje mi upozorenje te sam izbacen iz organizacije. Igram na serveru vec 2 godine nikad nisam dobio upozorenje i msilim da ovo nije u redu od strane admina cak i ako jesam pogresio zamolio bih da mi se ukloni warn i da se nece ponoviti ali mislim da ovo sto se desilo nije u redu.
Cak i ako sam pogresio skinite mi arn nece se ponoviti.Ti si hit ahahaha
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom