Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
2717
Players nickname
Sandzo Chama
Suspect ID
3675 8500
Date of violation
Sep 16, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/819211/

ammirshotta

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
597
Dobar dan, ovi igraci stalno od pocetka svog igranja na ovom projektu vredjaju jednu specificnu religiju, a to su Muslimani. Vidi se da mali nacionalisti mrze muslimane a takvi ljudi po meni ne zasluzuju igrat na ovom projektu gde treba da se postuju bar osnovne moralne granice. Ovako, reportali su me jucer zbog pravila GP 3.2 ja necu da se izvlacim, prekrsio sam to pravilo i prihvatam kaznu. Medjutim 8500 i 3675 su bili sa strane i sve snimali i cekali da reportaju, ne zalim se jer su to uradili jer ne krse nista, ali su reportali iz jednog razloga a to je mrznja prema mojoj vjeroispovjesti. Vidi se da je nazvao snimak na streamable "glupi musliman" sto potvrdjuje moju tvrdnju. Mozete proveriti njihove kazne mislim da im nije prvi put. Ova zalba se osniva na ban koji je Viktor Travar dobio pre 2 godine jer je izrazio svoju mrznju prema jevrejima i njihovoj vjeroispovjesti. Smatram da se ovo isto tako treba kaznit na isti nacin jer se ovo sve cesce i cesce desava. Hvala na razumevanju molio bih da ovu zalbu pregleda neki veci admin poput Muje Simba.
 

Henesy Keen

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Jul 13, 2024
Messages
165
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.

ID: 2717 dostavite POV gde se vidi da je on krsi pravilo "Nacionalizam"
Imate rok 4h​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom