Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
49808
Players nickname
Sone Domaja
Suspect ID
46543
Date of violation
Sep 17, 2024
Time of violation
23:55
Proofs
https://streamable.com/7qjec4

Nemanja Zajcev

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 13, 2022
Messages
1,564
Zahtevam da igrac 46543 dostavi pov sa eventa.
Rok za dostavu je 16h​
 

HacaEx

Player
Player
Joined
Sep 17, 2024
Messages
4
tu ima samo dvije mogućnosti:
1. Cheat 1/1
2. Ima internet iz '87, tj. prevedeno, stavio je VPN, 17 torrenta I koristi LAN kabel od običnog bakra kojeg je i oštetio...
 

OOpala

Player
Player
Joined
Aug 28, 2024
Messages
4
Dacu pov kad dodjem kuci, desio mi se bag u animaciji i kad sam svatio odma sam izasa iz kruga
 

Sunjalica

Player
Player
Joined
Mar 21, 2022
Messages
36
Zahtevam da igrac 46543 dostavi pov sa eventa.
Rok za dostavu je 16h​
PISEM U NJEGOVO IME JER MU JE BANOVAN FORUM evo ga pov, vidi se pri pocetku kako sam slucajno usao u animaciju i odmah izasao jer nisam mogao da promijenim pusku niti da pisem u chatu, te sam dobio god mode, ovo nije prvi put da mi se ovo desava ali svaki put sam izasao ovaj put sam potpuno zaboravio na to, ispao sam korektan i kada sam shvatio odmah sam izasao iz kruga pov
 

DraganGagy

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
150
PISEM U NJEGOVO IME JER MU JE BANOVAN FORUM evo ga pov, vidi se pri pocetku kako sam slucajno usao u animaciju i odmah izasao jer nisam mogao da promijenim pusku niti da pisem u chatu, te sam dobio god mode, ovo nije prvi put da mi se ovo desava ali svaki put sam izasao ovaj put sam potpuno zaboravio na to, ispao sam korektan i kada sam shvatio odmah sam izasao iz kruga pov
bravo imas diskord Krusty Mods koji nije dozvoljen
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom